Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Illegaalse rände peaideoloog paavst Franciscus lülitus ka vaktsineerimispropagandasse

-
10.01.2022
Jumalasulasest marksistikuks komissariks.
© Scanpix

Paavst Franciscust on juba pikemat aega peetud mitte kristluse sõnumi, vaid vasakliberaalse ideoloogia edastajaks ja seda tööd teeb ta üha suurema hoolega, hakates toetama ka sundvaktsineerimist.

Paavst Franciscus andis esmaspäeval mõista, et koroonaviiruse vastu vaktsineerimine on “moraalne kohustus” ja mõistis hukka “alusetu info”, mis mõjutab inimesi keelduma ühest kõige tõhusamast viisist elude päästmiseks.

Seni on Franciscus hoidunud nimetamast kaitsesüstimist “moraalseks kohustuseks”, kuigi tema koroonanõukoda nimetab seda “moraalseks vastutuseks”. Paavst ise on nimetanud vaktsineerimist “armastuse aktiks” ning öelnud, et kaitsesüstist keeldumine on “enesetapjalik”.

Esmaspäeval astus katoliku kiriku pea sammu kaugemale, öeldes, et inimestel on vastutus hoolitseda enda eest ning see puudutab ka “meid ümbritsevate inimeste tervist”, vahendab BNS agentuuri AFP.

Praegune Vatikani kirikupea kasutab Jumala nime selleks, et lahendada materiaalse maailma probleeme, tehes seda suuresti ideoloogilisel taustal, sealhulgas ka uusmarksistlike kaanonite järgi.