Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Islamikriitiline esseist Eric Zammour migrandienklaavidest: ma ei usu, et neid inimesi saab haridusega muuta

-
19.05.2020
Prantsuse islamikriitik Eric Zammour.
© Liberation.fr

Juba teist korda mõne nädala jooksul on prantsuse islamikriitik ja massilise migratsiooni vastu sõna võtnud intellektuaal Eric Zammour sattunud Pariisi tänavatel jalutades verbaalse rünnaku ohvriks.

Aprillis tundis Prantsuse parempoolse intellektuaali tänaval ära meesmigrant, kes hakkas tal järel käima ja karjus ning sülitas tema poole. Seekord oli tegemist mosleminaisega, kes, pöidlad püsti, karjus „Eric Zemmour! Elagu islam! Elagu Allah! Elagu Mohammed!“

Sotsiaalmeediasse postitatud videost võib näha, kuidas Zemmour naist täielikult ignoreerib ja samas tempos edasi kõnnib.

Mitmed parempoolsed poliitikud ja ajakirjanikud on videole ka reageerinud. Näiteks kirjutas Marine Le Peni juhitud Rahvusrindesse kuuluv parlamendisaadik Gilbert Collard Twitteris: „Varsti vajame me rahulikuks jalutuskäiguks tänaval islamisõbralikkust kinnitavat sertifikaati!“

Veebitelesaate TV Libertés juht Martial Bild aga ütles: „Kui see naine arvab, et tema käitumine mõjutab Eric Zemmouri sõnavõtte… Ta paljastab just (osaliselt) selle vägivalla ja viha näo, mis on meie riigis kanda kinnitanud. Tähelepanu, oht!“

Mai alguses hoiatas Eric Zemmour telekanali CNEWS debatis avalikkust kriminaalsete ja narkouimas elanikega no-go-tsoonide eest, mis on muutunud sellisteks enklaavideks, kus Prantsusmaa seadused enam ei kehti.

Zemmour kritiseeris teravalt ka vasakpoolset meediat, kes tema sõnul on asunud vedama ebasümmeetrilist sõda multikultuursetes piirkondades tegutsevate politseinike vastu, keda nad nimetavad rassistideks ja kolonisaatoriteks.

„Te arvate, et me suudame muuta inimesi haridusega. Mina sellesse enam ei usu,“ ütles Zemmour. Migrandienklaavide üle kontrolli saavutamiseks tuleks need Zemmouri arvates jõuga tagasi võtta.

Allikas: Voice of Europe