Islamikriitiline esseist Eric Zammour migrandienklaavidest: ma ei usu, et neid inimesi saab haridusega muuta

Maailm,
- Updated
©Liberation.fr
Prantsuse islamikriitik Eric Zammour.

Juba teist korda mõne nädala jooksul on prantsuse islamikriitik ja massilise migratsiooni vastu sõna võtnud intellektuaal Eric Zammour sattunud Pariisi tänavatel jalutades verbaalse rünnaku ohvriks.

Aprillis tundis Prantsuse parempoolse intellektuaali tänaval ära meesmigrant, kes hakkas tal järel käima ja karjus ning sülitas tema poole. Seekord oli tegemist mosleminaisega, kes, pöidlad püsti, karjus „Eric Zemmour! Elagu islam! Elagu Allah! Elagu Mohammed!“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sotsiaalmeediasse postitatud videost võib näha, kuidas Zemmour naist täielikult ignoreerib ja samas tempos edasi kõnnib.

Mitmed parempoolsed poliitikud ja ajakirjanikud on videole ka reageerinud. Näiteks kirjutas Marine Le Peni juhitud Rahvusrindesse kuuluv parlamendisaadik Gilbert Collard Twitteris: „Varsti vajame me rahulikuks jalutuskäiguks tänaval islamisõbralikkust kinnitavat sertifikaati!“

Veebitelesaate TV Libertés juht Martial Bild aga ütles: „Kui see naine arvab, et tema käitumine mõjutab Eric Zemmouri sõnavõtte… Ta paljastab just (osaliselt) selle vägivalla ja viha näo, mis on meie riigis kanda kinnitanud. Tähelepanu, oht!“

Mai alguses hoiatas Eric Zemmour telekanali CNEWS debatis avalikkust kriminaalsete ja narkouimas elanikega no-go-tsoonide eest, mis on muutunud sellisteks enklaavideks, kus Prantsusmaa seadused enam ei kehti.

Zemmour kritiseeris teravalt ka vasakpoolset meediat, kes tema sõnul on asunud vedama ebasümmeetrilist sõda multikultuursetes piirkondades tegutsevate politseinike vastu, keda nad nimetavad rassistideks ja kolonisaatoriteks.

„Te arvate, et me suudame muuta inimesi haridusega. Mina sellesse enam ei usu,“ ütles Zemmour. Migrandienklaavide üle kontrolli saavutamiseks tuleks need Zemmouri arvates jõuga tagasi võtta.

Allikas: Voice of Europe

5 commentsOn Islamikriitiline esseist Eric Zammour migrandienklaavidest: ma ei usu, et neid inimesi saab haridusega muuta

 • Avatar
  Aare Sisask

  Islamikriitika:

  1: Juutide kombel rituaalne loomade tapmine, millel ei ole mingisugust põhjendust ( mu oma arusaam, kah ju loomtoiduline )
  2: Ja meelega teiseks jäetuna abitute inimese tittede tilli nülgimine elusast ja tuimestamatta peast. ( juutidel on see metzitsah b peh )
  3) Kurjategijate meelega vägivaldselt hukkamine. ( meenub, kuidas Iraani kunagine kaunitar peale pimedaksjäämist happerünnaku tõttu, halastas ja ei kasutanud ÕIGLAST sil-silma vastu seadust ). Ma küsiks, et kui te olete teinud mitte raskest vägivaldset kuritegu, olete eksinud ühiskonnakorralduse vastu meelevaldselt, siis miks on Allahi uskuvatel inimestel veel nende vastu kombeks teostada ühiskonna vastutusel mõrva, ehk hukkamist. Kui see ülessanne oleks delegeeritud nende rataste vahele jäänute vahel ja kasvõi avalikult, eutanaasia 10X ampulli ja heidutus on olemas?

  Ja kui te räägite islamist, siis rääkige võikast ja jälestusväärsest kristlusest, kes tahtis ära hävitada mõiste demos kratod ja kõik selle muu.? Araablased ( semiitide suurim kogukond antisemiidid!) päästis selle.

  Esioteks tehke endale selgeks semitism ja semiitlus, ( esimest ma ei oska ) ja siis seletage lahti meie Martin Luther, Väikese Poja teesid seinal. Võibolla te ei ole kunagi lugenud raamatutki, mis see seltsimees kunagi kirjeldas? Võibolla Wikipeedias on 1 raaMAT puudu?

 • Avatar

  Islami immigratsiooni tulemus Rootsist (loodetavasti see meile ei jõua aga naistele meenutuseks) – sa oled minu oma või sured:
  https://fishki.net/3321639-vyhodec-iz-iraka-ubil-svoju-shvedskuju-podruzhku.html

 • Avatar

  Maali, Sul on täielik õigus, aga mine tee see marksistidele—sotsalistile —liberitele selgeks. Kas suudab seda selgeks teha ka KaKa—le (meil on neid inimesi vaja) või mõnele teisele orava pandest või väärastunud sotsile.

 • Avatar

  Ainus lahendus – need kogukonnad interneerida ja riigist välja saata (nende oma kodumaadesse) !!!

 • Avatar

  Lõpetada tuleb el sotsiaalne poputamine, kasu ei too need võõramaalased mittekuidagi, aga mugavusi ja nn oma õiguseid nõuavad nad ägedalt ja kuidagi ei sulandu kultuuri , kus riigis nad momendil eksisteerivad

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused