Islamiriik võttis vastutuse Londoni terrorirünnaku eest

Maailm,
- Updated

Muhamedi rajatud kalifaati taastada püüdvad Islamiriigi juhid võtsid vastutuse kolme inimese elu nõudnud rünnaku eest Londonis Briti parlamendi juures, ütles džihadistidega seotud infoteenistus Amaq neljapäeval.

“Eile Briti parlamendi ees toime pandud rünnaku tegi Islamiriigi sõdur ja see operatsioon oli vastuseks üleskutsele võtta sihikule koalitsiooniriigid,” ütles Amaq “salajastele allikatele” viidates.

Londoni südames inimesi autoga alla ajanud ja seejärel politseid pussitanud mees oli 52-aastane Kentis sündinud moslem Khalid Masood, teatas neljapäeval Briti politsei.

Kommentaarid

One commentOn Islamiriik võttis vastutuse Londoni terrorirünnaku eest

  • Avatar

    Paljud terroriaktid on pandud toime, kasutades selleks röövitud või varastatud sõidukeid. Järelikult tuleks Eesti Vabariigis vastu võtta seadus, mille kohaselt sõidukite röövimist või varastamist ( nõukoguliku juriidilise väljendi ” ärandamine ” kohaselt ) saaks kvalifitseerida kui potentsiaalset terroriakti

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused