Islamivaimulik Walesis: sõda on tulemas ja islam lubab võtta naisi seksiorjadeks!

Maailm,
- Updated
©Kuvatõmmis
Islamifundamentalistide meeleavaldus

Walesis kuulutas üks imaam oma kogudusele, et sõda on tulemas ja et islamiusk lubab moslemitel võtta naisi oma orjadeks ja neid vägistada.

Breitbart vahendab Daily Maili salareporteri Rizwan Syedi tehtud salvestusi, mida Syedil õnnestus Cardiffi mošees teha.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Ma nägin seal raamatuid, mis kutsusid üles brutaalsele vägivallale, seksismile, homofoobiale, agressiivsele füüsilisele džihaadile, karistamisele tükeldamisele ja peade maha lõikamise teel. See kinnitab veelgi arusaama selle kohta, et kõik, millega need sõjalised rühmitused tegelevad, millega tegeleb islamiriik, on muudetus ajalooliselt õiguspäraseks,“ ütleb Syed.

Syedi tehtud audiosalvestusel võib kuulda, kuidas imaam Hammuda räägib oma koguduse noortele meestele: „Üks tõlgendus on selline, et lõpu lähenedes on palju sõdu, nagu me näeme praegu. Ja nendes sõdades võetakse naised vangi, orjadeks, jah, naised võetakse orjadeks. Ja siis on tema isandal temaga seksuaalsuhe, sest seda lubab islam. Seksuaalsuhe on lubatud naisega, kes on su ori, või siis su abikaasa.“

Ühtlasi räägib Hammuda sellest, kuidas hadithit [pärimus islami prohveti Muḩammadi ütlustest ja tegudest, mida Muhammadi järglased suuliselt edasi andsid] võib tõlgendada ka selliselt, et lapsed hakkavad kohtlema oma ema ja isa orjana.

„Üks, mida ma pean väga oluliseks on see, et aja lõppedes näeme me paljusid moslemeid, kes ei kuula enam oma ema ega isa… te näete, kuidas lapsed räägivad oma emade ja isadega nagu oleksid nad nende orjad.“

Enam kui 5000 mitte-moslemist jeziidi naist ja tüdrukut võeti 2014. aastal islamiriigi poolt vangi. Paljud neist sattusid inimkaubitsejate kätte ja nendega kaubeldi orjaturgudel.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused