Itaalia vasakpoolsed suruvad ühiskonnale peale kommunistlike partisanide ideoloogiat

Rubriik Maailm On
- Updated
©AP/Scanpix
Itaalia vasakpoolne haridusminister Lorenzo Fioramonti lubab koolides kõik ained kliimavõitlusega siduda.

Itaalias nimetas õpetaja kooliõpilasi fašistideks, kuna lapsed keeldusid klassis laulmast marksistliku laulu „Bella Ciao“.

Il Giornale kirjutab, et Prato linna põhikooli õpetaja nõudis lastelt Teise maailmasõja ajal vasakpoolsete partisanide seas populaarseks saanud laulu laulmist ja kui lapsed tõrkusid, nimetas õpetaja neid fašistideks ning ähvardas rikkuda ära nende hinded.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lugu jõudis avalikkuse ette ühe lapsevanema kaudu ja sellele juhtis eraldi tähelepanu Matteo Salvini partei Liiga kohalik esindaja. Kui ka teised lapsevanemad või õpilased neid süüdistusi kinnitavad, võib õpetajat oodata ees vallandamine või kohtulik karistus.

Viimasel ajal on vasakäärmuslik ideoloogia Itaalia koolides üha laiemalt levima hakanud. Siia alla võib arvata ka keskkonnaäärmuslaste ja vasakpoolse valitsuse tegevuse, kelle eestvedamisel tahetakse viia koolide õppekavadesse eraldi teemana sisse kliimamuutused.

Itaalia haridusminister Lorenzo Fioramonti rääkis möödunud aasta lõpul intervjuus New York Timesile, et valitsusel on plaanis täita kogu õppekava kliimamuutuste teemaga selliselt, et lõpuks oleksid kõik ained osaliselt kliimaga seotud ja lapsed viidud täielikult kurssi kliima- ning keskkonnaalaste „põhitõdedega“.

Tegelikkuses tähendab see lihtsalt ideoloogilise ajupesu koolidesse viimist. Lisaks selgus hiljutisest uuringust, et Itaalia koolid on läbiimbunud migratsioonipropagandast, kuna kooliõpikutes kiidetakse migratsiooni taevani ning tuuakse esile ainult selle positiivseid külgi.

Itaalia endine siseminister ja Liiga juht Matteo Salvini on vasakpoolset Itaalia valitsust, aga ka Euroopa Parlamendi vasakpoolseid liikmeid, teravalt kritiseerinud. Detsembris laulsid europarlamendi vasakpoolsed Strasbourg’is sedasama „Bella Ciao“ laulu, mille peale küsis Salvini, kas varsti võib Euroopa Parlamendist kuulda ka kommunistide laulu „Bandiera Rossa“.

Europarlamendi sotsialismilembust on kritiseerinud ka Salvini liitlane ja rahvuskonservatiivse Fratelli d’Italia liider Giorgia Meloni, kes ütles: „Kas tõesti olen ma ainuke, kelle meelest on see naeruväärne väike etendus Euroopa kõrgeimates instutsioonides üdini skandaalne?“

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused