Jaak Madison: me kõik tunneme ohvritele kaasa! Aga terrorirünnak sai võimalikuks Euroopa avatud uste poliitika tõttu

Maailm,
- Updated

Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni liige Jaak Madison ütles TV3 Seitsmestele Uudistele Brüsseli terrorirünnakuid kommenteerides, et ohutaset Eestis tõstab oluliselt pagulaste vastuvõtmine ja sellel ei tohiks lubada juhtuda.

“Piisab sellest, kui sajast pagulasest kasvõi üks on potentsiaalne terrorist. Seeläbi võib hukkuda mitusada inimest. Seepärast me oleme alati öelnud, et Eesti kvoot on null,” ütles Madison. 

“Praeguses olukorras lasub süü Euroopa Liidu juhtkonnal ja lääneriikide valitsustel, kes ei pane otsustavalt piirikontrolli paika ja kes ei reageeri praegusele julgeolekuohule adekvaatselt. Loomulikult kõik me tunneme ohvritele kaasa. Kuid terrorirünnak sai võimalikuks Euroopa avatud uste poliitika tõttu.”

Madisoni hinnangul on olukord Euroopas kontrolli alt väljunud ja siin aitab üksnes piiride sulgemine ja illegaalsete pagulaste väljasaatmine. “Me ei peaks praegu rääkima inimeste vabast liikumisest, vaid praegu tuleb kaitsta oma riikide rahvast ja julgeolekut.”

TV3 / UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused