Kaks liitrit piima inimese kohta nädalas? Rootsi kaalub kauplustes ostupiirangute kehtestamist

Maailm,
©Scanpix
Rootsi valitsus võib kriisi ajal seada teatud toiduainetele müügipiiranguid.

Rootsi valitsus valmistub olukorraks, kus oleks võimalik poekette kohustada teatud kaupu mitte müüma rohkem kui inimesele eluks tarvilik.

Rootsis ei ole praegu toidupuudust, aga riik sõltub impordist. Mõne nädalaga on võimatu kodumaiseid tarneahelaid üles ehitada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Aftonbladet kirjutab, et valitsus on dialoogis kaubakettidega, kellega on arutatud müügi ülempiiri kehtestamist teatud kaubaartiklitele.

Rootsi riigisekretäri Per Callenbergi sõnul on seadused piirangute kehtestamiseks olemas, mis lubaks muu hulgas valitsusel öelda, et igale kodanikule on lubatud müüa näiteks kaks liitrit piima nädalas.

Maaeluministri Jennie Nilssoni sõnul võib Rootsis tulla puudus puuviljadest ja köögiviljadest. Põhjuseks asjaolu, et põllutöödeks on raske saada tööjõudu. Nõnda otsib sealne valitsus võimalusi, et meelitada oma riigi töötud põllutööle.

 

14 commentsOn Kaks liitrit piima inimese kohta nädalas? Rootsi kaalub kauplustes ostupiirangute kehtestamist

 • Avatar

  Kes suuremat pilti näeb saab aru et valge rassi hävitamine käib täie hooga

 • Avatar

  Rootsis on probleemiks suur hulk dokumentideta uusi “rootslasi” – see tekitab momendi kus tarneahlas tekivad olulised ebakõlad.
  Linnas peaks olema 100 000 elanikku aga realselt on “kohal” nii 130 000 elanikku.
  Sellises olukorras tekivadki puudujäägid varustuses.

 • Avatar

  Rootsi oli, muide, juba XX saj alguses boshevistliku revolutsiooni “tagavarakodumaa” ja possubaas.
  Kui 1917 poleks oktoobriputš Petrogradis õnnestunud, võtnuks Trotski ja Lenin, koos rootsi kommunistidega, ette Rootsi riigi pööramise.
  Rootslastes on midagi …vasakväärastunud. Võtkem või nende agressiivsed feminatsid ja p edeõiguslased!

 • Avatar
  Tõnis Siim

  Rootslaste kollektiivne ajutegevus/mõtlemine on juba aastakümneid olnud kaaperdatud väikese huvigrupi poolt. Seetõttu ei kvalifitseeru rootslaste assimileerimissurm rahvussuitsiidiks-eutanaasiaks vaid rahvusmõrvaks ning genotsiidikuriteoks, kui maailmast kaob assimileerimissurma ja asualade ümber- ning ülerahvastamise tõttu unikaalne-omanäoline põlisrahvas.
  INTERNETIST: Kes kontrollib meediat ja mõjutab masse põhjamaades ning Baltikumis !? “reede, 16. detsember 2016 Rootsi Demokraatliku partei liige ja parlamendi saadik Anna Hagwall astus oma kohalt tagasi. Rootsi Demokraatliku partei liige ja parlamendi saadik Anna Hagwall astus oma kohalt tagasi ja keelati uuesti kandideerimast peale seda kui ta avaldas info sellest, kes kontrollib Rootsi meediat. Nimelt tuleb välja, et “Bonnieri Grupp” omab suuremat osa Rootsi väljaannetest. Numbriliselt siis jaguneb nii: 96 raamatukirjastusfirmat, 42 äri ja börsi ajalehte, 105 interneti uudiste lehte, 9 filmi produktsiooni kompaniid, 176 erineva ajakirja välja- andmist, 23 suuremat ja peamist ajalehte, 33 telekanalit ning veel 33 “muud” meediaväljaannet Põhimõtteliselt domineerivad nad kogu Rootsi meediat. KUID sama grupp tegutseb ja omab suurt mõju ka Taanis,Soomes, Saksamaal, Inglismaal ja ka BALTIMAADES! Firmad, mille kaudu omatakse enamust: LNK Rootsis, Alma media Soomes. Läbi Alma media kontrollitakse MTV3 ja SubTv kanaleid.Rootsis on TV4 nende oma. TV4 juhib Jan Scherman ja tema tütar Clara Scherman (juudid) Soomes on nende kontrolli all Iltalehti ja Kauppalehti ning nende oma on trükikoda Lehdentekijät mille kaudu ilmub 40 erinevat ajakirja. Soomes on ka 5 maakondset, 15 kohalikku ja 9 vaba ajalehte nende omandis. Nad on ka Baltic News Service (BNS) omanikud. Aga kes nad siis on? Nimi Bonnier on neil võetud hiljem, nende originaalne perekonna nimi oli Hirschel. Peale juutidest Bonnieri grupi on Rootsis ka selline mees nagu Peter Hjörne (päris nimi Kaplan. Juut), Göteborgs-Posten omanik ja peatoimetaja. See on Rootsis suuruselt 4 ajaleht. Lisaks paljudele kohalike ajalehtede omamisele on ta suurosanik “Liberala tidningars konsortium” e. Liberaalsete Ajalehtede Konsortsium. Ta on mõjuka juudi Per Gyllenhammer (endine juht firmas Volvo) õepoeg. Bonnier ja Hjörne omavad vastavalt 30% ja 10% Tidningarnas Telegrambyrå (Rootsi uudiste keskagentuur), millest enamus riigi ajalehti oma info ja uudised võtab. Robert Aschberg (juut) on kompanii nimega Strix Television omanik, kes teeb saateid kõigile suurematele aga eelkõige just TV3-le. Roberti emapoolne vanaisa oli pankur Olof Aschberg, kes rahastas bolševikest juutide revolutsiooni Venemaal, mille käigus tapeti kümneid miljoneid inimesi. Rootsi suurima ajalehe Aftonbladet peatoimetaja on juuditar Helle Klein, kes on kunagise Stockholmi pearabi Gottlieb Kleini tütar. Helle isa Ernst Klein on ka mõjukas tegelane meediamaailmas, olles kunagi suuruselt 9-nda ajalehe Östgöta Correspondenten peatoimetaja. Arvestades seda, et Rootsis elab umbes 20 000 juuti e. 0,2% kogu rahvastikust on nad enda kätte koondanud tugeva massimõjutuse ja propagandarelva. See jutt siin peaks ka meie meedia sõltuvust ja kallutatust tõestama. Sest ka meil on neid Bonnieri auhinna kandidaate päris palju. Meie meedia on kindla kontrolli all ja me kõik näeme mis Rootsist saanud on.”

  • Avatar
   Enn Ellandi

   Kopipasteerisin oma lehele, egasa pahanda

   • Avatar
    Tõnis Siim

    Vastuseks Enn Ellandile. Tegemist on justkui masintõlkega võõrkeelsest tekstist, mida on väga vähe silutud ja ka lühendatud. Kuugeldamisega on võimalik leida sama teksti võõrkeelsena ja märksa pikemana.

 • Avatar
  Tõnis Siim

  Rootslased viivad läbi rahvussuitsiidi-eutanaasiat, maailma rahvastik vaesestub, kuna kaotab ühe omanäolise põlisrahva assimileerimissurma ja asualade rändrahvaste-kolonistidega ümber-ning ülerahvastamise tagajärjel. Kuid nad ei tee seda siiski oma vabast tahtest vaid seetõttu, et nende kollektiivse mõtlemise kompuuter/kollektiivne mõtlemine/ajutegevus (massimeedia-pea(le)voolumeedia-rahvuskommunikatsioon) on kaaperdatud juba mitu aastakümmet tagasi põlisrahvaste suhtes vaenulike sorosfashistlike-rassistlike ülevõtjate poolt, kes toodavad rootslaste jaoks rahvusnihilistlike sisendustega rahvussuitsiidi õigustavat ja sellele viivat/õhutavat ühiskondlikku teadvust. Seetõttu pole rootslaste rahvussuitsiid-eutanaasia nende endi ajutegevuse produkt vaid eksogeense päritoluga sisendprogrammi (nö pahavaraprogrammide) töö tagajärg, mis on kvalifitseeritav juba massimõrvana ning genotsiidikuriteona, kui maailma rahvastikust kaob kuritegelike manipulatsioonide tagajärjel omapärane põlisrahvas – bioloogiline-antropoloogilne ja kultuuriline väärtdiversiteet assimileerimissurma ja asualade ümber- ning ülerahvastamise tagajärjel.

 • Avatar

  Pole rootsis enam lihtne elada, käi viiskorda palvusel, kummarda allahhi ja “kohalikke” moslemeid,.., nüüd siis toidunappus ka veel lisaks,… . Vist vähe palusite allahhi, urvitage veel. Niikaugele siis jõudsid rootsid sotside ja liberaalide juhtimisel, jõudu edaspidiseks kolektiivseks enesetapuks.

 • Avatar
  Tõnis Siim

  Orjaturud ja Hiina odav tööjõud ning odavad kaubad – hiirelõks allakäigu (unterkangi) Euroopa (Õhtumaa) heaoluriikide Svenssonidele.

 • Avatar

  “Rootsis tulla puudus puuviljadest ja köögiviljadest. Põhjuseks asjaolu, et põllutöödeks on raske saada tööjõudu.” —-
  Kuidas? Nad on vedanud sisse sadu tuhandeid “ajukirurge, tuumafüüsikuid jm. nn. oskustöötajaid”, või ikkagi tegelikult parasiite? Nagu näha on.
  Sundigu need tööle.

 • Avatar
  White Pride Worldwide

  Nagu nõukaaegne talongiaeg, kehtib ütlus et sots on kommunist kellel on natuke rohkem kannatust.

  • Avatar
   uskmatu-toomas

   Mitte nõuka aegne vaid ikka Eesti vabariigi algusaastad.Kuuekümnendatel olid tõesti lühikest aega piirangud nisujahu toodetele.

 • Avatar
  Pa gu la ne

  Kommunistliku riigi mured…..piim edaspidi talongide alusel …DD. Migrandid on tööst vabastatud, sest nad pole kohanenud kohaliku eluga.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused