Kaks noort naist – üks läänemaailma kangelane, teine antikangelane

Maailm,
©Internet
Antipoodid – Greta Thunberg ja Naomi Seibt.

Läänemaailm teeb selgelt vahet omadel ja võõrastel, seda ka sõnavabaduse osas, nagu kirjeldab seda sotsiaalmeedias Roger Roots.

“Mäletate 19-aastast Saksamaalt pärit anti-Gretat Naomi Seibti? Ta sai mõned kaanelood ja teda kajastati eelmisel aastal rahvusvahelises meedias. Ta pidas õiglaseid, tasakaalustatud, liigendatud, väga täpseid kõnesid ja loenguid, mis ei nõustunud Greta Thunbergi liialdatud, emotsionaalsete ja moralistlike seisukohtadega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nüüd on Naomi keelatud Youtube’is, Facebookis ja paljudel teistel sotsiaalmeediaplatvormidel. Naomi sai Saksamaa ametivõimude poolt 365 eurot trahvi sellise kuriteo eest nagu “mitte kliimasõbralik olemine”.

Greta pandi ajakirja Time kaanele ja kuulutati aasta inimeseks. Greta on nimetatud Nobeli rahupreemia kandidaadiks ning teda on tugevalt propageerinud kõik maailma valitsused ja peavoolumeedia. Naomi on keelustatud, teda trahvitakse, süüdistatakse, tsenseeritakse ja kiusatakse taga,” kirjutab postitaja.

7 commentsOn Kaks noort naist – üks läänemaailma kangelane, teine antikangelane

 • Avatar
 • Avatar

  Me ju teame, et kui avastati üks varustamata silmaga praktiliselt märkamatu pime ja lennuvõimetu putukas, siis sai ta oma nime Greta järgi. Väga indikatiivne!

 • Avatar
  Liis Marii Lepik

  Kurjus, viha ja inetu käitumine versus arukus, tarkus ja ilu.

  • Avatar
   vk . com/ prooton

   Greetast on nati kuri pilty pandud ülesse. Teine tüdruk on kenam küll. Aga kas Greetat saab süüdistada, kui inimene kasvab ülesse sellises keskonnas, kus see mida ta mõistab, on tema usk ja nii pähe tambitud? Igaljuhul on ta enda isiksuse maksma pannud võimsa jõuga.

   Kliimasoojenemisse süüvides, siis tegelikult suurtes linnades on ju sudu probleem. Aga atmosfääri mõju koha pealt ei ole ma nii kindel. Teadlased on nullkoma midagi null ja allapoole seda hinnanud. Vist ikkagi sarnane teema, miks kunagi hõõglambid taheti keelata, et anda turueelis ja sealt arengutõuge Ledi ja ennem veel sellele gaasilahendustehnoloogiale.

   Võibolla ikkagi mingine kasu sealt tuleb, lihtsalt lähenemine võiks olla teistmoodi.

 • Avatar

  Näete siis, mis juhtub kui võimul on liberaaldemokraatlik fashism aga ehk see siia ei jõua, niikaua kui kaabud valitsuses.

 • Avatar

  Üks oluline vahe on veel – Seibt saab ilmselgelt ise väga hästi aru millest ta räägib ja oma tekstid koostab samuti ise, Thunberg on turundusmaskott, kes loeb ette teiste kirjutatud sisuturunduslikku teksti ja kui keegi midagi skriptivälist küsib, siis on suu vett täis.
  Siin me näeme poliitiliselt sandistatud pseudoteaduse (süsihappegaas on *peamine* kliimaregulaator ja ees on seninägematu kliimakatastroof) ja poliitiliselt lämmatatatud (granti ei saa! ja hea kui trahvi ei saa) tegeliku teaduse erinevust, kui esimene eeldab kuulekust ja koorilauluga kaasa ümisemist, siis teine põhineb vabal mõttel ja faktipõhisusel, sõltumata liigselt “autoriteetidest” (meenutagem, et Richard Feynman defineeris teaduse kui usu ekspertide asjatundmatusse… Kui eksperdid tõesti kõike juba teavad, siis võiks ju lõpetada teaduse rahastamise, sest mis mõtet on maksta valmis asja eest).

 • Avatar

  TÕDE ei vaja kaitset – ta levib niigi ja ei hävi.
  Kui Naomit tsenseeeritakse siis ta järelikult ajab õiget asja.
  Ta tõusis rambivalgusesse juba eelmine aasta – väga tark ja kena naisterahvas.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused