Kehtestamisel on riikideülene maailmakord — ÜRO ja Ühendemiraatide näite varal

Rubriik Maailm On
- Updated
©Eero Vabamägi/Postimees
ÜRO hoone Ammanis.

Praegu tundub, et riikide suveräänsust on hakatud tõsiselt piirama ja globalistide üheks tööriistaks on saanud oma mannetust juba tõestanud ÜRO.

ÜRO rahvusvaheline kohus andis esmaspäeval Araabia Ühendemiraatidele käsu kaitsta Katari kodanikke, hoolimata Doha ja tema Pärsia lahe piirkonna naaberriikide vahel puhkenud kriisist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kohtunikud otsustasid, et AÜE peab “tagama, et AÜE-s rakendatud meetmete tõttu lahutatud perekonnad, mille mõni liige on Katari päritolu, taasühendataks” ja et Katari tudengitel lubataks jätkata haridusteed emiraatides.

Saudi Araabia, Bahrein, Egiptus ja Araabia Ühendemiraadid katkestasid eelmise aasta juunis diplomaatilised suhted Katariga, süüdistades seda äärmusislamistide toetamises. AÜE-s elavatele Katari kodanikele anti riigist lahkumiseks aega vaid 14 päeva.

Kahtlemata on inimesi vaja kaitsta, kuid ÜRO ei saa hakata riikide valitsuste eest otsustama ja neile ettekirjutusi tegema. Selle maailmaorganisatsiooni puhul on juba näha, kuidas tema otsused on rännet soodustavad (selle asemel, et aidata kaasa majandusarengule rände lähteriikides), samuti on ÜRO võtnud vastu geiõiguste tagamist nõudvaid otsuseid, ja nii edasi.

Sellised arengud algasid selle aastatuhande algul, mil ÜRO-s hakkasid domineerima Kolmanda maailma riigid, kellele globalistlik agenda soovitabki aktiivselt kõikvõimalikke õigusi nõuda. Nõude perekondade taasühendamise kohta võiks ÜRO esitada pigem Põhja-Koreale ja võõrtudengite haridustee jätkamise nõue on küll ilmselge sekkumine iseseisva riigi siseasjadesse.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused