Keskmine sõrm kui poliitilise võitluse moraalse allakäigu sümbol

Maailm,
- Updated
Liberaalne kultuurirevolutsioon.

Eestis on palju räägitud vene keele mahlakusest, mida on ka tänavapildis ohtralt kuulda, kuid samas on roppused kõvasti käibel ka läänelikus kultuuri(tuse)ruumis, sealhulgas ka USA-s ja eriti liberaalide poolt esitatuna.

“Samal ajal väljendasid pealinnas varjamatult oma meelsust ka Trumpi-vastased protestijad, kes näitasid presidendi autokonvoile keskmist sõrme ja hüüdsid “Luuser, luuser!”, kui riigipea laupäeval Valgesse Majja naasis.” (AFP-BNS)

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Klassikaks saanud “f..ck” on kasutusel peamiselt vasakpoolsete ja liberaalide poolel. Esiteks juba seetõttu, et revolutsioonilised ettevõtmised a la “Black Lives Matter” tõmbavad eriti noori, kellel ropendamine on lihtsam huultelt tulema.

Teiseks on konservatiividel (kellest paljud on kristlased) juba oma moraalipiiridest lähtuvalt ropendamine vastumeelne.

Keskmine sõrm aga on võitlusrelvaks nii LGBT-l, feministidel, rassismivastastel kui ka kõigil teistel vasakliberaalsetel tegelastel – see on nende arvates osa arvukatest “vabadustest”.

Eestiski on ropendamine tuttav läbi Mikk Pärnitsa, Sveta Grigorjeva, feministide ja lesbide ning paljude teiste “vihaste valgete vasakliberaalide”, Riigikogus aga näitas eeskuju sots Riina Sikkut.

Seega siis keskmist sõrme võitluslipuna üleval hoides f…ck-revolutsioonile”!

Siia juurde ka pilt USA-st – kujutage vaid ette, kui keegi teeks sedamoodi Eestis, näiteks Jürgen Ligi maskiga. EKRE-t süüdistati väljendi “kohtunike päid veeretama” eest, mis oli mõeldud ülekantud tähenduses, USA vasakliberaalid aga on asja tõsisemalt võtnud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused