Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kindlusta end tulnukate röövimise vastu!

-
18.05.2016
Picture 167

See ei ole nali: juba mõnda aega on mõned kindlustusfirmad pakkunud kindlustust tulnukate röövimise vastu. Kindlustussumma makstakse välja juhul, kui kindlustatud isik suudab tõestada, et ta rööviti tulnukate poolt ja toimetati hiljem maa peale tagasi.

Väidetavalt on nüüdseks juba enam kui 30 000 inimest endale sellise kindlustuslepingu sõlminud. Mõned kindlustusettevõtted pakuvad võimalust kindlustada end ka juhtude vastu nagu tulnukast rasestumine, tulnukate poolt teostatavad uuringud ja tulnukate poolt põhjustatud surm.

Kõige esimesena tuli tulnukate röövimise vastase kindlustusplaaniga turule USAs Floridas asuv St. Lawrence Agency. Kindlustusfirma maksab kindlustusnõude esitajale üks dollar aastas kuni nõude esitaja surmani või kuni kümne miljoni aasta möödumiseni, vastavalt sellele, kumb saabub enne.

Suurbritannia kindlustusettevõtte British Insurance endine tegevdirektor Simon Bergess on väitnud, et tulnukate röövimise vastase kindlustuslepingu sõlmijad on üldjuhul veidi ebastabiilsed inimesed.

Näiteks ostis suitsiidisekt Taeva värav (Heaven’s Gate) enne ühist enesetappu kõigile oma liikmetele kindlustuspoliisi tulnukate röövimise vastu. Sekti kindlustusettevõte Goodfellow Rebecca Ingrams Pearson (GRIP) katkestas pärast sektiliikmete enesetappu samasuguste poliiside müümise, kuid jätkas müügiga mõne aja möödudes siiski uuesti.

GRIPi firma kindlustus, mis maksab aastas umbes 155 dollarit, tagab 160 000 dollarilise kindlustussumma inimesele, kes suudab tõestada, et teda röövisid maavälised olendid. Summa kahekordistub juhul, kui kindlustatud isik suudab tõestada, et röövimise ajal ta rasestus.

Rasestumisjuhtumi vastast kindlustuslepingut on võimalik sõlmida ka meestel, et kaitsta end tulnukate tehnoloogia teadmata mõju vastu.

Allikas: Wikipedia

Foto: Morguefile