Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kirjanik Bret Easton Ellis: Donald Trumpi ründavad vasakpoolsed on nagu pahurad tited

-
09.08.2018
Bret Easton Ellis
© YouTube

Tuntud USA kirjanik Bret Easton Ellis kritiseeris oma viimases taskuhäälingu saates vasakpoolsete kollektiivset hüsteeriat president Donald Trumpi aadressil ja rääkis sellest, kuidas uudistekanal CNNi ei ole võimalik enam vaadata selle ilmselge poliitilise kallutatuse tõttu.

„Paistab, et vasakpoolsed ei soovi ajada asju parempoolsetega. Nad tahavad ainult rünnata. Ja just see hävitabki neid ennast – jätab neist mulje kui pahuratest tittedest, kes üha meeleheitlikumalt ning tühjalt rapsides loobivad vastu seina ükskõik mida, lootuses, et see jääb sinna kinni ning Trump langeb,“ ütles Ellis vasakpoolsete kohta, kelle eesmärk on kõrvaldada Donald Trump presidendiametist.

„Kuid vaadake, mitte miski ei ole Trumpi jalust löönud,“ selgitab Ellis. „Olen oodanud, et majandus kukub – nagu ennustas New York Times 8. novembril 2016 Trumpi valimise puhul –, et maakera sulab üles, inimesed surevad, algab tuumasõda, USA langeb suurde leegitsevasse auku, Trump tagandatakse ametist, Stormy Daniels võtab ta maha, töökohad kaovad, õudne majandus ja Vene tankid tänavatel jne jne,“ kommenteeris Ellis meedia ja vasakpoolsete ettekuulutusi.

Ellise sõnul paistab vasakpoolsete hüsteeria muutvat Trumpi ainult tugevamaks. „Vasakpoolsete hüsteeria koos sellega kaasneva vägivalla ning vandalismiga on kõik teised välja lülitanud. Nii on tekkinud justkui kõlakamber, kus vasakpoolsed kuulevad ainult iseennast: nad meelitavad üksteist, nuhivad üksteise tagumikke, kinnitavad üksteisele, et nad asuvad ajaloo õigel poolel. Ja selle kõlakambri asukad on loomulikult peavoolumeedia, ajudeta kolledžiõpilased, akadeemia ning see masendav palagan, milleks Hollywood aastaks 2018 muutunud on.“

Ellise arvates tegelevad vasakpoolsed peamiselt karjumise ja ulgumisega, Fuck you, Trump!  hüüdmisega ning maailmalõpu kuulutamisega stiilis „me kõik sureme, Trump on halb ja kui te talle vastu ei hakka, olete ka teie halvad”.

„Niisugune epideemiline ülereageerimine tuleb partei poolt, kes nimetab end progressiivseks ja peab end avatuks ning vaadete paljusust pooldavaks,“ ütles Ellis. „Nende [Demokraatliku Partei] silmakirjalikkus on lihtsalt uskumatu.“

Lisaks rääkis Ellis sellest, kuidas CNN on muutunud kanaliks, mida enam vaadata ei kannata, sest kanal püüab paaniliselt varjata oma väga ilmselget partisanitegevust vasakpoolsetele.

Bret Easton Ellis tuntuim raamat on “Ameerika psühhopaat”, mis ilmus 2002. aastal ka eesti keeles. Raamatu põhjal on vändatud ka samanimeline film. Ellist on nimetatud oma põlvkonna Salingeriks just sellepärast, et ta oskab väljendada Ameerika elu ängi ja õudu.

Allikas: Breitbart