Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Klaus Schwabi uute liidrite kooli kasvandikud juhivad maailma juba täna

-
26.12.2021
Maailma Majandusfoorumi juht Klaus Schwab.
© Scanpix

Saksa ajakirjanik ja ökonomist Ernst Wolff usub, et globaalsete poliitjuhtide ning suurärimeeste salajane liit kasutab Covid-19 pandeemiat ära eesmärgiga hävitada riikide majandused ja võtta kasutusele ülemaailmne digitaalne valuuta.

Saksamaa mittetulundusühingu Corona Ausschuss taskuhäälingus räägib Wolff Maailma Majandusfoorumi juhi Klaus Schwabi loodud nn noorte liidrite koolist, mille on läbinud väga mitmed praegused poliit- ja ärimaailma tipud. Wolffi arvates võib just see olla selgituseks, miks enam kui 190 riigi juhid üle kogu maailma on otsustanud tegeleda koroonaga ühel ja samal moel – sulgemiste, maskikandmise kohustuse ja vaktsiinipassi kehtestamisega. Globaalse finantssüsteemi ammune kriitik Wolff on viimasel ajal keskendunud Covid-piirangutele ja nende taga oleva varjatud tegevuskava uurimisele.

1971. aastal asutas Klaus Schwab Šveitsis Maailma Majandusfoorumi, mis on eelkõige tuntud oma iga-aastaste tippkohtumiste poolest Davosis, kuhu kogunevad maailma poliitilised liidrid ja ärijuhid. Foorumist on saanud üks maailma tähtsamaid võrgustikke, mida toetab ligi 1000 hargmaist korporatsiooni.

1992. aastal lõi Schwab majandusfoorumile paralleelselt veel ühe organisatsiooni, nimelt nn ülemaailmsete tulevikuliidrite kooli (the Global Leaders for Tomorrow), mis 2004. aastal muudeti noorte ülemaailmsete juhtide foorumiks (Young Global Leaders Forum). Kooli läbisid näiteks Angela Merkel, Nicolas Sarkozy, Tony Blair, Emmanuel Macron, Jean-Claude Juncker, Sebastian Kurz, aga ka näiteks mitmed tervishoiuministrid nagu Saksamaa endine tervishoiuminister Jens Spahn. Lisaks poliitikutele leiab lõpetajate hulgast ka suurte äriettevõtete juhte, nt Bill Gates, Jeff Bezos, Richard Branson, Chealsea Clinton. Kõik nad on toetanud pandeemia ajal karmide meetmete rakendamist ja kõik nad on selle pealt ka kõvasti kasumit teeninud.

Wolff usub, et just Maailma Majandusfoorumi taga seisvad inimesed määravad selle, kes jõuab poliitikas tippu. Ta lisab, et kooli läbinute hulgas ei ole mitte ainult Euroopa ja Põhja-Ameerika juhte, vaid ka Aasia, Aafrika ja Lõuna-Ameerika liidreid, seega on tegemist tõepoolest ülemaailmse üritusega.

2012 loodi veel üks organisatsioon, nn ülemaailmsete mõjutajate kogukond (Global Shapers Community). Kogukond ühendab ülemaailmselt noori, kellel on liidripotentsiaali, osalejaid on olnud siiani üle 10 000 ja kohtumisi peetud 400 linnas.

Võttes arvesse üha kasvavat rahulolematust Covidi-vastaste meetmetega, mida viivad ellu Schwabi kooli lõpetajad, usub Wolff, et need inimesed valitigi välja just seetõttu, et nad on olnud valmis tegema kõike, mida neil kästakse ja et nende läbikukkumine on samuti osake plaanist, millele järgnevaid vastureaktsioone saaks kasutada ära uue globaalse valitsemisvormi loomise õigustamiseks.

Kooli lõpetajatel on suurepärased karjäärivõimalused tänu võrgustiku kaudu saadud headele kontaktidele. Wolffi arvates on kooliga seotud ka mitmed ülikoolid, näiteks Harvard Business School. Ühtlasi nendib Wolff, et Maailma Majandusfoorumi mõju ulatub palju kaugemale, sest foorumil osalejaid on tegelikult palju rohkem kui arvatakse.

Ka ravimitööstuse rahvusvaheline mõju on märkimisväärne. Wolff mainib, et näiteks Bill Gatesil on pikaajalised ärisidemed Pfizeriga, mis on üks COVID-19 vastaste mRNA vaktsiinide tootja. Juba enne pandeemiat olid Gates’i äritulud astronoomilised ja võib vaid ette kujutada, millised need on nüüd.

Paljude valitsuste praeguse poliitika üks eesmärke on Wolffi arvates väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete hävitamine, et Ameerika Ühendriikide ja Hiina rahvusvahelised korporatsioonid saaksid ettevõtluse monopoliseerida. Näiteks on Amazon teeninud keskklassi laastanud sulgemismeetmete tõttu tohutut kasumit.

Teiseks oluliseks eesmärgiks on Wolffi arvates digitaalse valuuta käibele võtmine. Wolff selgitab, et viimase kahe aasta jooksul toimunud sulgemised on viinud paljud riigid pankroti äärele. Majanduskatastroofi vältimiseks võeti kasutusele Rahvusvahelise Valuutafondi hallatavad välisvaluutareservid, ent kui need on kulutatud, siis jäävad needsamad valitsused tõsistesse raskustesse, mistõttu võib juhtuda, et digitaalse valuuta kasutuselevõtt muutubki ootamatult prioriteediks.

Wolff väidab, et ettevalmistamisel on uued sulgemised, mis annavad maailma majandusele lõpliku hoobi, toovad kaasa tohutu tööpuuduse, inflatsiooni ning nn universaalse põhisissetuleku ja keskpanga hallatava digitaalvaluuta kasutuselevõtu. Digivaluuta abil võidakse hakata kontrollima ja piirama inimeste rahakasutust, nt kui palju tohib kulutada, millele ja millise aja jooksul.

Kõigest sellest võib Wolffi sõnul teha järelduse, et demokraatia, nagu me seda siiani teadsime, on vaikselt tühistatud ja isegi kui demokraatlikud protsessid pealtnäha säilivad, on selge, et ülirikaste ja võimsate eliit kontrollib tõhusalt kõike poliitikas toimuvat.

Wolffi sõnul on ainus võimalik viis nende plaanide vastu võitlemiseks inimeste laialdane teavitamine. Inimesed peavad nägema, et nn üliohtliku viiruse narratiivi eesmärk on olnud inimestega manipuleerimine, et nad lepiksid eelpool nimetatud muutuste sisseviimisega. Ent kui kasvõi 10% tavakodanikest otsustab neile plaanide vastu hakata, ei ole nende juurutamine enam sugugi nii lihtne.

Allikas: Rair Foundation USA