Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kliimalapsukesest Greta Thunbergist sai äärmuslasest antifašist

28.07.2019
Naiivsest lapsest on saanud poliitikute tööriist.
© EPA/Scanpix

Pärast seda, kui Rootsi ja terve maailma tuntuim kliimasõdalane Greta Thunberg pani selga antifašistliku sõnumiga särgi, paljastus kaasaja kliimasõdalaste tegelik pale, kirjutab eestinen.fi.

Kliimasõdalaste meelavaldused on muutunud üha agressiivsemaks. See meenutab aastakümnete taguseid antifašistlikke ja kommunistlike mässusid üle terve maailma.

Kliimasõdalased on avaldanud valmisolekut muuta riigikorda ja verd valada, seda „kliima nimel”, sarnaselt nendega, kes olid valmis sama tegema kommunismi nimel. Greta Thunberg on samuti korduvalt väitnud, et on veendunud antifašist.

Kliima on muutunud aastaid, aga kliima „probleem” on tõstatunud teravalt paljuski põhjusel, et seni varjus püsinud kommunistid ja AntiFa on rakendanud kliima oma vankri ette. Paljudes riikides on kliimamuutuse vastase võitluse varjus toimunud ja toimumas vasakpööre. Kas aga tegelik motiiv on tõesti kliima, või lihtsalt võimule pääsemine, nii nagu juhtus NLiidus, seda näitab tulevik.

Toimetuselt – ka Nõukogude Liidus oli kombeks võtta paljude pioneeride või komnoorte seast välja üks “eriline” ja teha temast kõigile kommunistlik eeskuju.

Allikas: eestinen.fi (loo juures on ka pilt antifašisti särgis Thunbergist)