Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kliimapaanika prohvetid: Rooma Klubi “nägi seda ette” juba 28 aasta eest

-
18.09.2019
Esimene globaalne revolutsioon.
© Kuvatõmmis

Praegune eiteakust välja ilmunud kliimahüsteeria tundub olevat juba pikalt küpsenud – vähemalt on sellest juba varem räägitud.

1991. aastal avaldatud Rooma Klubi raporti „Esimene globaalne revolutsioon“ 75. leheküljel on kirjas järgmiselt: „Otsides uut vaenlast, mis meid ühendaks, tuli meile idee, et reostus, globaalse soojenemise oht, vee nappus ja näljahäda sobiksid hästi. Kõik need ohud on tekitanud inimtegevus… Tõeline vaenlane on siis inimkond ise“. (Allikas: “The First Global Revolution. A Report by The Council of The Club of The Rome”.)

Rooma Klubi asutati 1968. aastal Rockefellerite sihtasutusele kuuluvas Bellagio keskuses ning ka mainitud dokument on kindlasti David Rockefellerile meele järgi, sest 1994. aastal lausus ta ÜRO-s järgmised sõnad: „Me oleme globaalse ülemineku äärel. Kõik, mis me vajame, on suured kriisid ning rahvad aktsepteerivad uut maailmakorda“.

“This present window of opportunity, during which a truly peaceful and interdependent world order might be built, will not be open for too long – We are on the verge of a global transformation. All we need is the right major crisis and the nations will accept the New World Order.” David Rockefeller (Allikas: libertytree.ca)

Vikipeedia väidab: Rooma Klubi on 1968. aastal Roomas asutatud mõttekoda. Kirjeldab end kui “mõttetalgute keskkond ning uurimiskeskus, mis keskendub loovusele ja algatusvõimele”. See on grupp teadlasi, ökonoomikuid, majandusinimesi, kõrgetasemelisi avaliku sektori töötajaid, valitsusjuhte ja endisi valitsusjuhte üle maailma. Rooma Klubi on asutatud itaalia ärimehe Aurelio Peccei poolt eesmärgiga tegeleda suuremate probleemidega, kui suudavad tegeleda praegused liiga kitsa valdkonna uurimiskeskused või valitsused, mis on liialt osakondadeks jagatud.

Rooma Klubi uurib tänaseid globaalseid probleeme ja võimalikke tulevikutsenaariume, mõistmaks mis on toimumas, ning soovitamaks tegutsemist mitmetel tasanditel – indiviidist kuni valitsusteni. Klubi liikmed jagavad usku, et iga inimene on võimeline andma oma panuse ühiskondade parandamiseks.

Nii et pole midagi uut maailmas: kõik tänased vandenõuteoooriad muutuvad juba homme uudisteks. Ka rändekriis pole olematusest ehk ainult protsessidest tekkinud – sellele viitavad nii rändepakti alusdokumentide pikk ajalugu; info sellest, kuidas lähteriikides levisid 2015-2016. aastatel teated pagulaste pikisilmi ootamisest Euroopas, millele järgnes Saksamaa kantsler Angela Merkeli avalik kutse, kui ka rändepakti ajakava.