Kliimavõitlus muutub üha võikamaks: ette võetakse juba inimesed

Maailm,
©ZUMAPRESS.com/Scanpix
Kui Bernie Sanders peaks kunagi Ameerika ette otsa saama, algab väga must aeg.

USA senaator Bernie Sanders rääkis hiljuti CNNi kliimamuutustele pühendatud saates, et on valmis avama arutelu rahvastikuarvu piiramiseks ja sündide arvu vahendamiseks.

Tema sõnul peaks selle kõige olulisemaks meetmeks olema abort. Tema sõnul on maailmas praegu tegemist jätkusuutmatu olukorraga ja ta nõudis, et valitsus võtaks laste saamise oma kontrolli alla.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Alveda King, sündimata laste inimõiguste ja õiguse eest elule võitlemisega tegeleva projekti Priests for Life’s Civil Rights for the Unborn direktor, kommenteeris Sandersi ettepanekut, öeldes, et talle meenutas see 1973. aasta düstoopilist ulmefilmi „Soylend Green“. Selles filmis kasutati ülerahvastatuse ja vaesuse vastu võitlemiseks vanurite eutaneerimist ning surnute säilmeid kasutati toiduks.

Kingi sõnul puudutakski nn rahvastiku kontrolli all hoidmine peamiselt vanureid, sündimata lapsi ja haigeid. Breitbart News Today’le antud intervjuus ütles King, et Sandersi uskumatu avalduse peale liikusid ta mõtted kohe sellele filmile ja ta peast käis läbi mõte – meist saavadki kannibalid.

CNNi saatejuht ei esitanud Sandersi ettepanekute peale sisuliselt ühtegi kriitilist küsimust. Kingi intervjueerija Rick Manningi sõnul oli see täiesti arusaamatu. Bernie Sanders võib ju öelda, mida ta tahab ja õigustada põhimõtteliselt mitte ainult aborti, vaid ka mõrva, inimeste tapmist, liigse rahvastiku elimineerimist, kuid kõige šokeerivam oligi Manningi jaoks tõsiasi, et Sandersit telestuudios kuulavad inimesed ei pilgutanud tema jutu peale silmagi ega vilistanud tema ideid maha.

„Inimesed leppisid sellega kohe ja see näitab, milliseid haigeid asju meie ühiskonnas eksisteerib,“ ütles Manning. „Kas nad üldse teavad, keda sellise plaani kohaselt elimineerima hakatakse? Need võivad ju olla ka nemad ise. Nad ei mõtle üldse.“

Kingi sõnul hakatakse sünnikontrolli kehtestamiseks kasutama ka steriliseerimist. „Nende tapamajad asuvad kas Martin Luther King Jr nimelise tänaval või selle lähedal,“ rääkis Alveda King Planned Parenthood abordikliinikutest. „Nad räägivad afroameeriklastele, et nad aitavad „soovimatuid“. Kas „soovimatuid“ aidatakse neid tappes? Kuidas aitab kedagi tema tapmine?“

„Imikud, haiged ja vanurid, just selles järjekorras,“ võttis King oma jutu kokku. „Kui keegi on haige – ja meil ongi ju liiga palju inimesi, eks –, siis ei olegi mõtet teda ravida. Las ta lihtsalt sureb vaikselt. Eutaneerime ta. Keegi on väga vana? Jätame ka tema eest hoolitsemata. Emaihus lapsed? Noh, me ju ei tea täpselt, millal saab lootest inimene.“

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

3 commentsOn Kliimavõitlus muutub üha võikamaks: ette võetakse juba inimesed

 • Avatar
  Ylle Lindjärv

  Maailmas on ligi 7 miljardit inimest. Kui yks inimene paigutada ruutmeetrile, siis mahuksid kõik ära 85 ruutkilomeetrile. Paanika nii kliima kui ylerahvastatuse osas.

 • Avatar
  Andres Maldaru

  See mida Sanders ytles on ju Overtoni aken.

 • Avatar
  Leo Viller

  Hoopis humaansem oleks loobuda ülitarbijalikust/üliraiskajalikust nn vabamajandusest, milline muide koos selle “liberalismiga ” on üleüldse vastuolus elementaarsete loodusseadustega

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused