Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Köln vol 2: Milanos mängiti aastavahetusel naiste peal “taharrush gameat”

-
10.01.2022
Pildil on aastahetus Milanos Piazza del Duomol, näha on kümneid noori araabia mehi.
© Scanpix

Milanos uuritakse vähemalt viit noorte naiste seksuaalse ahistamise juhtumit vana-aastaõhtul Milano katedraali ees väljakul, teatas agentuur ANSA reedel. Uurijate sõnul oli tegemist “väga tõsiste” kuritegudega ja ahistamisjuhtumeid võib olla rohkemgi.

Uurijate arvates võib Piazza del Duomol ja selle ümbruses intsidentide arv veelgi suureneda. See puudutab grupiviisilist seksuaalset rünnakut, sest nagu märgitud, pandi need teod toime noorte meeste poolt, kes käitusid nagu “jõugud”. Kohaliku meedia andmetel kuulus rühma umbes 30 ründajat.

ANSA märgib, et rünnaku vorm meenutab 2015. aasta aastavahetuse sündmusi Saksamaal Kölnis, kus ahistati ja rünnati sadu naisi.

Agentuurile antud intervjuus ütles üks naistest: “Üritasime neid eemale tõrjuda, sõber isegi lõi neid, aga nad naersid ja jätkasid meie kiusamist, mind käperdas 15 kätt.”

Itaalia agentuur teatas, et sakslannadest naised esitasid kriminaalkaebuse Mannheimis, kus nad elavad. Noor sakslanna rõhutas: “Politsei nägi meid ega teinud midagi. Ma ei tea miks. See oli šokeeriv, sest politseinikud ei saanud meid nägemata jätta.”

Tema sõnul kestis rünnak 10 minutit. “Tahtsime lõbutseda, aga ühel hetkel olime seltskonnast ümbritsetud. Kõik rääkisid araabia keelt ja nad lükkasid meid, mina kukkusin pikali ja nad muudkui käperdasid meid,” meenutas kallaletungi ohver. “”Me ei saanud põgeneda, olime blokeeritud. Nutsime ja kutsusime abi, aga keegi ei aidanud. Neid oli meie ümber 30 ja nad käperdasid meid igalt poolt. Keegi ei rääkinud itaalia keelt ja keegi ei rääkinud inglise keelt.”

Meedia avaldas mobiiltelefoni salvestuse selle rünnaku viimase paarikümne sekundi kohta, sealhulgas nutvate naiste põgenemiskatsest.

Milano uurijad ei välista, et nad saavad edaspidigi teateid ahistatud naistelt.

Itaalia siseministeeriumi andmetel on 31. detsembri seisuga aasta jooksul üle Vahemere riiki saabunud 67 040 migranti.

Allikas: wPolityce.pl