Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Kui abielu roll ühe mehe ja ühe naise liiduna on õõnestatud, kaotatakse kogu võitlus. Ühiskond ei suuda end enam taastoota.”

-
25.06.2021
Vikerkaarelipu lehvitajad Varssavis
© Scanpix

Poola professor ja Euroopa Parlamendi liige Ryszard Legutko (PiS) viitas Varssavis toimunud poliitiliselt laetud homoparaadi kommenteerides, et maailm on läinud hulluks.

Intervjuus uudisteportaalile Niezależna ütles Legutko, et diplomaadid peaksid olema poliitiliselt neutraalsed, kuid paraku osales Varssavi paraadil hulgaliselt Poolas resideeruvaid välisriikide diplomaate, vahendab RMX News.

„Juba mõnda aega on tegemist väga levinud praktikaga. Mina pean seda eelkõige diplomaatia reeglite rikkumiseks, sest välisriikide diplomaadid ei tohiks osaleda mingites poliitilistes aktsioonides riigis, kus nad resideeruvad. See on kirjas rahvusvahelises konventsioonis, mis kehtib juba ammu,“ ütles Legutko.

Ta juhtis tähelepanu ka asjaolule, et Poola homoparaadid on alati väga valitsusevastase ja Poola-vastase alatooniga. Samuti rünnatakse sellega Poola katoliiklikku identiteeti. Niisugusel üritusel osalemisega toetavad diplomaadid otseselt Poola valitsuse vastast tegevust ja võtavad sisse väga selge positsiooni Poola riigi poliitika suhtes. Legutko leiab, et välisminister peaks esitama paraadil osalenud diplomaatidele noomituse. „Mida kauem me teeskleme, nagu poleks midagi juhtunud, seda agressiivsemaks nad muutuvad.“

Professor arutles ka selle üle, miks on LGBT-propaganda nii võimas. Seda toetavad pea kõik suuremad institutsioonid, olgugi et sellega rikutakse tavasid ja ka seaduseid. „Neid toetavad kõik institutsioonid: EL, Euroopa Nõukogu, ÜRO, kõik suuremad korporatsioonid ja riigid. Samal ajal väidavad LGBT toetajad, et tegemist on mingit moodi rõhutute grupiga,“ rääkis Legutko.

Ta mainis, et kui LGBT toetusest läheks kasvõi tilluke osa kristlaste toetuseks – kellest on saanud maailma kõige tagakiusatum usurühm –, siis õnnestuks päästa nii mõnigi kristlane. „Praegune olukord näitab taas, et maailm on läinud hulluks. Suur hulk inimesi, kes esindavad väga suurt osa maailmast ja lääne tsivilisatsioonist, on üle võtnud mingisuguse ideoloogilise hullumeelsuse, mis kujutab endast ühtlasi ka hävitavat hullumeelsust,“ ütles Legutko.

Ta selgitas, et kui abielu fundamentaalne roll ühe mehe ja ühe naise liiduna on õõnestatud, on kaotatud ka kogu võitlus. Ühiskond ei suuda end enam taastoota ega stabiilselt toimida. Ta näeb homolobi juuri 1968. aasta seksuaalrevolutsioonis, millega heideti üle parda mõistlikult toimiva ühiskonna moraalsed alustalad ja hakati levitama vasakideoloogiat.

Legutko hoiatas, et praegu ei ole enam tegemist 1960. aasta hipidega, vaid karmi bürokraatliku, poliitilis-ideoloogilise struktuuriga, mis tegeleb meie ühiskonna hävitamisega. Ta rõhutas, et hoolimata imelistest tehnoloogilistest võimalustest on maailm, ja ka Lääne-Euroopa, muutunud intellektuaalselt, vaimselt ja hingeliselt täiesti kaitsetuks.
Allikas: Remix News