Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kui kõik globaalsed võitlused ühte sulavad, tuleb otsida niiditõmbajat – Greta Thunbergi näitel

-
10.06.2020
Vikerkaare- ja rassismivastane võitlus kohtusid Seattles. Pilt on illustratiivne.
© Reuters/Scanpix

Praegu käiv “rassismivastane” revolutsioon sulatab endasse üha rohkem karvaseid ja sulelisi, mis lubab eeldada ühtset juhtimist.

Reedel väitis teismeline kliimaaktivist Greta Thunberg, et rassismivastane võitlus olevat osa võitlusest kliimamuutuste vastu ja kõiki ühendava sotsiaalse õigluse nimel.

“Peame seisma ühtsena ja pidama meeles, et võitlus sotsiaalse õigluse, keskkonnaõiguse, rassilise õigluse ja kliimaõigluse eest on sama võitlus,” sõnas Thunberg, kui ajakirjanikud küsisid tema senisest seosest koolist puudumise liikumise ja USA rassismivastaste protestide vahel.

13. mail oli seesama Thunberg CNN-i koroonateemalises paneelis kui “spetsialist”. Autismispektri häiretega 17-aastane tüdruk on ühtäkki kompetentne kogu maailma murede lahendamisel.

Või nagu kirjutatakse sotsiaalmeedias: “She’s the poster puppet for every globalist psy-op… can’t wait to hear her expert advice on how to handle a (fake) alien invasion.” (Ta on plakatinukk iga globalistliku psy-opi jaoks… ei jõua ära oodata, et kuulda tema ekspertnõu, kuidas (võlts) tulnukate sissetungiga hakkama saada.)

Greta Thunberg on hüpiknukk, kes muudeti algul kliimavõitluse maskotiks ning nüüd üritatakse teda ka mujale ruuporiks sättida. Tema selja taga aga on vasakliberaalsed “maailmamuutjad” (loe:hävitajad), nagu Soros.

Rassismivastases võitluses on aktiivsed ka “vihased vasakliberaalsed valged” ja geiagenda, kelle lipud lehvivad paljudel protestiaktsioonidel. Varsti pole musti endid enam vajagi.