Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kui sõidab isegi eterniidist katus

-
07.03.2022
Guaano niresid jalamilt jalaga ei pühitud

Krasnojarski rajooni keskkohus trahvis aktivisti Vera Kotovat 30 000 rublaga uue seaduseparagrahvi alusel, mis jõustus 04. veebruaril ja käsitleb Venemaa sõjaväelaste diskrediteerimist (20.3.3 КоАП).

Tütarlaps on süüdi selles, et kirjutas Lenini lindude poolt silmnähtavalt täissitutud ausamba graniidialust katnud lumele sõnad „Ei sõjale“. Politseinik „kustutas“ saapaga need vene armeed halvustavad sõnad koos lumele joonistatud südamega.

Kirjavigadest kubisevat protokolli lugedes hakkaks sõitma isegi nõukogude eterniidist katus. Üksnes kõigi nende Karl Marksi tänavate, Revolutsiooni väljakute ja Lenini ausammaste pärast läheb silme ees punaseks, mis harmoneerubki Krasnojarski linna nimega.

Tütarlaps „kandis lumele lume eemaldamise teel V.I. Lenini ausamba graniidist jalamilt kirja „Ei sõjale“, mis oli suunatud Venemaa Föderatsiooni kodanike ja sõjajõudude kasutamise, rahvusvahelise rahu ja julgeoleku tagamise diskrediteerimisele.“

See on uskumatu, kuhu see riik on (tagasi) jõudnud. Sellist impeerialikku idiotismi ei kirjeldatud isegi Šveiki raamatus mitte.

Ivan Makarov