Kui Trump Soros Ekspressi migrandikolonni pidama ei saa, järgnevad sellele miljonid parema elu otsijad

Maailm,
- Updated
©EPA/Scanpix
Kesk-Ameerikas on globalistid käivitanud uued rändekriisi, et panna USA president Donald Trump surve alla.

Mõne päeva eest kirjutas Voice of Europe Soros Expressist ehk skandaalse miljardäri ja rahvusriikide hävitaja George Sorose rahastatud rändekriisist, mis on täiesti tehislik.

Nimelt on nii Balkani kui Vahemere rändemarsruudid teadlikult käima lükatud ja nendele on lisandunud Keske-Ameerika marsruut, mis on mõeldud Donald Trumpi administratsiooni surve alla panemiseks. 3000 inimest ei hakka niisama lihtsalt Hondurasest Ameerika Ühendriikide suunas liikuma – neile on mingil moel antud stiimul, sest terve mõistusega inimesed ei lähe lastega teele, teadmata, kas sihtriigis neid üldse vastu võetakse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

USA presidendi Donald Trumpi sõnul võib valitsus saata USA-Mehhiko piirile kuni 15 000 sõdurit, et peatada USA poole liikuva keskameeriklaste “karavani” sisenemine USA-sse. Umbes 4000 peamiselt vaesunud keskameeriklast on teel läbi Mehhiko USA-sse. Pentagon on nende ootuses piirile teele saatnud juba üle 5000 sõduri, vahendab BNS.

Kuigi Donald Trump on immigratsioonivastast võitlust alustanud teadlikult, on sisserändega hädas ka põhjanaaber Kanada, kelle peaminister Justin Trudeau on tuntud globalisti ja multikultuursuse toetajana, ning on sisserändepiiranguid pidevalt leevendanud.

Kanada kavatseb üle USA piiri tulevate varjupaigataotlejate arvu tõusu tõttu hakata saatma riigist välja rohkem migrante, teatas Kanada rahvusringhääling kolmapäeval. Meediasse lekkinud e-kirjas ütleb Kanada piiriteenistuste ameti (CBSA) kõrge ametnik, et eesmärk on saata riigist välja umbes 10 000 inimest aastas. Seda on viimaste aastatega võrreldes oluliselt rohkem.

Kõik see näitab kahte vastanduvat suunda maailma migratsioonipoliitikas: ÜRO ja Lääne vasakliberaalne peavool tahavad Sorosi rahalisel toel lahti päästa ülemaailmse kontrollimatu rände, kuid neile on vastu astumas need riigid, kes näevad selles suurt ohtu: USA, Visegradi riigid, Itaalia, Austria. Paljud riigid aga on lihtsalt sunnitud tõdema, et isegi sallivuse ja inimlikkuse loosungist lähtudes ei saa miljoneid suid enda toita võtta.

Maailmas käima lükatud rändemarsruudid ehk Soros Ekspress sunnivad ilmselt paljusid riike oma arusaamu migratsioonist ümber hindama. Ja muidugi on vasakliberaalne meedia alustanud süüdistustega, et Trump lõikavat Kesk-Ameerika rändekriisist enne novembrikuiseid vahevalimisi kasu – aga ta tegelikult lõikabki, sest näitab Sorose algatatud migrandivoolu suhtes karmi kätt. Sest kui ta seda ei tee, hakkavad liikuma miljonid. Lähiaeg näitab, kas USA-Mehhiko piir peab globalistlikule vandenõule vastu.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused