Kui viikingite maa populaarseim poisinimi on Mohammad, siis pole see enam Odini, vaid Allahi maa

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Mitte miski ei meenuta viikingeid. Pilt on illustratiivne.

Varase keskaja üheks sõjakamaks kogukonnaks peetud viikingite järeltulijad on vähemalt moraalselt surnud ja nende üle troonivad pühasõdalased – teisiti ei saa hinnata Norra statistikaameti infot.

Norra pealinna populaarseim poisslapse nimi on Mohammad ja seda juba 2008. aastast, vahendab  Postimees. Oslos on sisserändajaid omavalitsustest kõige rohkem ning ainuüksi moslemeid on 8,7% linlastest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sama poisinimi on pikemat aega popim ka multikultiriigi Rootsi Malmö ja Göteborgi linnades, samuti on see jõudnud USA poistenimede esikümnesse.

Nimi Mohammad on kasutusel eri variantides ja seda pannakse poistele islami prohveti nime järgi.

Islamipärase poisinime laialdane kasutamine näitab agressiivse religiooni ja tugevate traditsioonidega elulaadi kinnistumist euroopalikus keskkonnas, mis tähendab sisuliselt kristliku kultuuriruumi väljatõrjumist – islam suhtub teistesse kultuuridesse üsna sallimatult, usulises keskkonnas aga on mittemoslemid “uskumatutena” teisejärgulised.

Analüütikud on leidnud, et kui islamiusuliste osatähtsus tõuseb mõnes riigis  üle 12-13 protsendi, hakkavad nad ühiskonnas oma jõulisusega domineerima, 15-18% juures aga on protsess juba pöördumatu. Islami levikut soodustab liberaalse ühiskonna allaheitlikkus ja lömitav vastutulek nende nõudmistele, mis muudab viimase moslemite silmis põlastusväärseks.

On irooniline, et Skandinaavia rahvad, keda kartis kord kogu Euroopa, on esimesed islamiinvasioonile allajääjad. Nagu ka kunagised gallialased ja germaanlased.

2 commentsOn Kui viikingite maa populaarseim poisinimi on Mohammad, siis pole see enam Odini, vaid Allahi maa

 • Avatar

  muhamed oli pedofiilist sõjard ja vaimuhaige, kes “abiellus” 6 aastase tüdrukuga ning pilastas teda kui too oli üheksa aastane. islamis on muhamed kõige püham mees, ning ka nö ideaalmees ja koraani järgi eeskujuks kõigile meestele. Islamil ei saa olla kohta lääneühiskonnas.

 • Avatar

  Tsiteerin artiklist – ” Islami levikut soodustab liberaalse ühiskonna allaheitlikkus ja lömitav vastutulek nende nõudmistele, mis muudab viimase moslemite silmis põlastusväärseks.”
  Osaliselt on see õige – eriti lause teine pool on üks suur AGA selle juures – see “liberaalse ühiskonna allaheitlikkus” teadliku poliitike tagajärg mis on sisse kirjutatud EU alustesse. Eesmärgiks on Euroopa valge põliselanikonna parimate kristlike väärtuste asendamine kergemini kontrollitud ja juhitud islami postulaatidega. See kõik on kirja pandud EU “isa” Coudenhove Kalergi raamatutes mis käsitlesid Euroopa tulevikku ja selle muutmist “valitseva kliki” jaoks kergesti kontrollitavaks ja manipuleeritvaks. Kalergi tunnistus, et keksmine valge inimene on liialt mõistlik, et teda pikalt kontrollida. On vaid aja küsimus kui Ta saab aru mehhanismide toimimisest ja pöörab need “vallutaja” vastu. See tuli väga hästi välja ja Kalergi sõnad said kinnitust NLiidu lagunemise juures – vanemad olijad mäletavad veel hästi seda kognitiivset dissonantsi mis valitses ja seda eriti 1980 aastast edasi.
  Seega jäi kaks varianti – kas hoida elanikond pidvas sõjahirmus ja/või sõjas (mis on toimunud pea viimased 70 aastat) või vahetada välja valitsev genofond vähem intelliugentsema vastu – kasutades Kalergi sõnu – “tuua sisse mongreleid Aasiast ja Aafrikast”.
  Ehk tema 1929a raamatud Practiche Idealissimus kirja pandud tegevusjuhised on Euroopa “eliidiks” trüginud klikk edukalt täitnud ja protsess käib.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused