Kuidas liberaalset ühiskonda tunda ära? Neil on ainult üks äärmus, paremal pool

Maailm,
©Uued Uudised
Soomes on igasuguseid äärmuslusi, kuid teised peale “paremäärmuslaste” tunduvad vasakvalitsusele omad olevat. Pilt on illustratiivne.

Liberaalsetes riikides on kasvanud tendents rääkida ainult paremäärmuslusest, kusjuures selle mõiste alla pannakse kõik, mida sinna annab torgata.

Soome siseministeerium väljendab värskes raportis muret internetis leviva vihakõne pärast, mis loob soodsa pinnase äärmusvägivallale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Järgneb pikk kirjeldus äärmuslusest ja selle tegevusest internetis ja siis teatakse, et Soome silmapaistvaim vägivaldne äärmusrühmitus on neonatslik Põhjamaade Vastupanuliikumine (Pohjoismainen vastarintaliike – PVL), millega on siseministeeriumi andmetel liitunud umbes sada inimest.

Ei sõnagi islamistidest, kellest üks sooritas massimõrva Turus, ei ennast Soomes hästi tundvatest vasakäärmuslastest – ainult halvad paremäärmuslased. Kellegi mõistus ei näi võtvat, et üht äärmust maha tampides tugevneb vastaspool ja vägivald ei kao kuhugi.

Tegu on ülemaailmse tendentsiga, mis on levinud ka mujal Euroopas, eriti Saksamaal, kus karjutakse samuti paremäärmusluse kasvust, kuid islamistid pussitavad ja antifad märatsevad endiselt.

Paremäärmusluse alla pannakse ka teiste sooritatud kuritegusid – ülemaailmses paremäärmuslaste kuritegude nimekirjas oli mošeerünnak USA-s, mille pani toime vasakäärmuslane, kes väljendas sellega viha religiooni vastu ning oleks rünnanud ka kirikuid ja sünagooge.

Samamoodi on paremäärmusluseks tituleeritud incelite kuriteod (mehed, kes süüdistavad naisi nende seksist ilmajätmises), Rootsis peetakse paremäärmuslasteks ka LGBT ja feminismi vastu protesteerijaid.

Rootsist on pärit ka lugu sellest, kuidas sealse feministliku partei osakond pidi moslemitest üleküllastunud linnaosast välja kolima (leides muide uue, turvalisema koha mootorrattajõugu peakontori juures) – kui keegi moslem teeks feministile liiga, kas see oleks siis paremäärmuslik tegu? Iraagi linnas Mosulis loopisid islamistid geisid katuselt alla – kas ISIS on paremäärmuslik?

Nii sammubki liberaalne maailm poliitkorrektsusest ja omaenese lollusest pimestatuna huku poole. Ja selleski on süüdi paremäärmuslased…

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused