Lääne radikaalse vasakpoolsuse prohvet osutus pedofiiliks 

Rubriik Maailm On
- Updated
©Scanpix
Tunis

Guy Sormani väitel oli 1984. aastal 57-aastaselt surnud Michel Foucault oma elu ajal pedofiilist vägistaja, kes väärkohtles 1960ndatel aastatel Tuneesias elades araablastest lapsi.

Sorman (77) rääkis, et nad külastasid sõpradega filosoofi 1969. aastal Sidi Bou Saidi külas Tunise lähedal. «Lapsed jooksid Foucault’ järel paludes, et ta neid võtaks,» meenutas Sorman The Sunday Timesile antud intervjuus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Foucault on tõeline kurjuse kehastus ja tänase lääne radikaalse vasakpoolsuse prohvet.  Foucault oli üks esimestest 20. sajandi staarfilosoofidest, keda meenutatakse vanglate, seksuaalsuse ja vaimuhaiguste vastuolulise analüüside tõttu, kuid ka seetõttu, et ta allkirjastas Prantsusmaal petitsiooni legaliseerida seksuaalvahekord 13-aastastega.

Tema kõige kuulsamas biograafias, James Milleri 1993. aastal ilmunud «Michel Foucault’ kannatused» kirjeldatakse, kuidas filosoof tundis erilist huvi Ameerika homoseksuaalide sadomaso saunade vastu. Foucault oli üks esimestest avalikult omasooiharatest avaliku elu tegelastest ja ta suri AIDSi. Tuneesia juhtumeid raamatus siiski ei puudutata.
Foucault on maailma tsiteerituim õpetlane, keda seostatakse Ameerikas võimust võtnud identiteedipoliitikaga ning tema fännide hulgast leiab ka räppari MC Hammeri.

Orientalist Peeter Espak kommenteeris seda uudist sotsiaalmeedias nii: „Ei saa mainimata jätta, et tegu on kaasaegse vasakäärmusluse ja radikaalsete vägivallalainete selgelt domineeriva vaimse isaga, kelle ideestikul ja maailmavaatel põhineb kogu kaasaegse läänemaailma – eriti Eesti – vasak”intellektuaalide” enesetunnetus ja ka maailmapilt.“

Ta lisab, et miskipärast ei kirjuta sellest “paljastusest” ei Eestis ega ka läänemaailmas peaaegu mitte ükski suur uudisportaal.

Ilmselt ei taha tühistamiskultuuri viljelejad teda tühistada, sellega  tühistaksid vasakäärmuslased ka ennast.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused