Lääne ühiskonna vasakmäratsejad tulevad tänavatele isside-emmede selja tagant

Rubriik Maailm On
- Updated
©Scanpix
Kuigi lumehelbekesed, näeb nende poos välja nagu “Tööline ja kolhoositar” Nõukogude Liidus.

Hiljuti Saksamaal läbi viidud uurimuse kohaselt elab väga suur enamus vasakradikaalidest veel oma vanematekodus. Nimelt näitasid andmed, et Berliinis poliitiliselt motiveeritud vägivallategude ees arreteeritud vasakpoolsetest protestijatest 92% on noored, kes elavad endiselt koos oma vanematega.

Statistika on koostanud Saksamaa sisejulgeolekuamet BfV ja see tugineb 873 kahtlusaluse profiilile, kes arreteeriti Berliinis toimunud poliitiliste meeleavalduste käigus aastatel 2003-2013.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

873-st identifitseeritud kahtlusalusest olid 84% mehed ja 16% naised, 72% neist vanuses 18-29. Kahtlusalustest 92% ütles, et elab endiselt oma vanemate juures ja üks kolmest arreteeritust oli töötu.

Kahtlusaluste poolt toimepandud isikuvastastest kuritegudest 80% oli suunatud politseinike vastu ja enamik varavastastest kuritegudest oli seotud hoonete süütamisega.

Vasakäärmuslaste vägivallatsemine Saksamaal on selgelt tõusuteel. Aastatel 2009-2013 panid vasakpoolsed poliitaktivistid toime 1523 vägivaldset kuritegu, mida on aastatega 2003-2008 võrreldes enam kui kaks korda rohkem. Ka kristlike demokraatide (CDU) poliitik ja Berliini siseasjade senaator Frank Henkel tunnistab, et suur osa poliitiliselt motiveeritud vägivallaaktidest pannakse toime vasakäärmuslaste poolt.

Mais avaldasid vasakpoolsed 1. mai puhul meelt Kreuzbergi linnaosas, kus nad ründasid teleprogrammi „Heute-Show“ filmigruppi, vigastades paari inimest nii rängalt, et nad vajasid haiglaravi.

Allikad: Bild, Voice of Europe

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused