Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Lääneriikide poliitika muutub üha jõuetumaks

-
25.05.2022
Läänemaailmal on jalad alt viinud sellised liidrid nagu Joe Biden.
© Scanpix

Liberaalne läänemaailm räägib üha rohkem ja teeb üha vähem, mille tõttu seisab maailm üha suuremate probleemide ees. Seda tõestavad uudiste väljavõtted.

USA andis Afganistani käest ja nüüd muretseb rahvusvaheline üldsus sealsete naiste pärast – aga saab ainult Talibanilt neile armu paluda.

ÜRO Julgeolekunõukogu kutsus teisipäeval ühehäälselt vastu võetud avalduses Talibani üles “kiiresti ümber pöörama” poliitikat, mis piirab Afganistani naiste inimõigusi ja vabadusi.

Mõne päeva eest sai Afganistani naissaatejuhid korralduse katta end täielikult, sealhulgas nägu. Tegemist on kodanikuühiskonnale kehtestatud järjekordse piiranguga, millest paljud on suunatud naiste ja tüdrukute vastu, kirjutab BNS.

Euroopa Liit, USA, Kanada ja Suurbritannia küll aitavad Ukrainat, kuid mitte piisavalt efektiivselt, eriti tõhusa relvastuse osas – pigem ollakse pärast venelaste kadumist Kiievi alt ennast tagasi võtmas, mida tõestavad ka Macroni üleskutsed järeleandmistele rahu osas Ukraina poolt, samuti Euroopas jätkuv äri Vene nafta ja gaasiga koos rublakontode avamisega.

Tulemus on näha: Ukraina idaosa Luhanski oblasti kuberneri sõnul halveneb seal olukord iga tunniga – pealetungivad Vene väed hõivavad aina enam alasid ja on täielikult hävitamas üht võtmetähtsusega linna, kirjutab BNS. Sisuliselt langes ka Mariupol, mille allaandmine on sõdurite elude säästmisest suur löök Ukrainale.

Kõige selle juures hoiatab vasakliberaalist rahvusriikide vaenaja ja USA miljardär George Soros, et Venemaa sissetung võis vallandada kolmanda maailmasõja, mida tsivilisatsioon ei pruugi üle elada. Sorosi sõnul on Euroopa gaasisõltuvus on “peamiselt tingitud merkantiilsest poliitikast, mida ajas endine (Saksa) kantsler Angela Merkel, kes sõlmis Moskvaga gaasitarnete osas “erilepinguid”.

Kui Merkel võimul oli, siis ei öelnud Soros talle küll ühtegi hoiatavat sõna, kantsleri rändepoliitika “Meil on ruumi küll”, oli Sorosele väga meeltmööda.

Liberaalne maailm seletab maailmas toimuvat valdavalt ainult nende põhjendustega, mis neile sobivad. Nii teatab värske uudis, et Texase põhikooli tulistamises hukkusid “kohutaval ja arusaamatul moel” 14 last ja õpetaja.”

Põhirõhk on taas pandud relvade vabale kättesaadavusele, aga mitte asjaolule, et tulistamine toimus vaeste latiinode koolis ja tulistajaks oli kohalik teismeline Salvador Ramos. Kas pole peapõhjuseks hoopis massimigratsiooniga kaasa tulnud mentaliteet, mida näeb hästi filmis “Gangsta Paradise”? (BNS-UU)