Lahkus globalismi korüfee David Rockefeller

Maailm,

Endine Chase Manhattan panga juht, miljardär David Rockefeller suri esmaspäeval 101-aastasena, teatas tema kõneisik.

Rockefeller suri oma kodus New Yorgi lähedal Pocantico Hillsis magades, tal olid südameprobleemid, ütles Fraser Seitel. David Rockefeller oli kompanii Standard Oil kaasasutaja John D. Rockefelleri viimane elus olnud lapselaps.

Rockefeller oli oma eluajal üks aktiivsemaid globalistliku ideoloogia eestvedajaid kogu maailmas. 1973. aastal asutas ta liberaalse globaalpoliitika ja maailmamajanduse levitamiseks Trilateraalse Komisjoni, kuhu enne Eesti presidendiks saamist kuulus ka Toomas Hendrik Ilves.

Oma 2002. aastal ilmunud mälestusteraamatus kirjeldas Rockefeller oma tegevust nii: “Mõned isegi usuvad, et me oleme osa mingisugusest salasepitsusest, mis töötab USA huvide vastu, luues minust ja mu perest pildi kui internatsionaalidest, kes konspireerivad koos teistega üle maailma selle nimel, et luua rohkem integreeritud globaalne poliitiline ja majanduslik struktuur – üks maailm, kui soovite. Kui see on süüdistus, siis ma võtan selle omaks ja olen selle üle uhke.”

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused