Läti ärimehed pettusid Saksamaas, sest varimajandus vohab ja immigrante täis Berliin ei ole enam ärilinn

Maailm,
©AP/Scanpix
Tänane Berliin on kui uus Paabel.

Delfi Ärileht vahendab üht päris õpetlikku lugu lätlaste ja sakslaste mailt, mis lükkab ümber mitmeid müüte.

Lugu ise kõlab “Sakslased tahavad palka sulas ja varimajandus lokkab ehk miks lätlaste Lido võib Saksamaalt lahkuda.” Selles artiklis selgub, et lood meie liberaalidele eeskujuks oleval EL-i juhtmaal Saksamaal on eriti nirud.

Nimelt on Lidol Berliinis kaks kolmeaastase staažiga toitlustuskohta, millest ühel läheb hästi, teine aga kidub ja tuleb ilmselt sulgeda, tootmine viiakse Berliinist minema ja 12 kavandatud restorani ilmselt ei tule. Põhjuseks nimetatakse lokkavat varimajandust.

Lido esindaja Gunārs Ķirsons tunnistab, et nemad ootasid ausate maksumaksjate riiki sattumist, kui tegelikult tahavad kaheksa kümnest töölesoovijast palka sularahas.

Ilmselt peitub iva ka Gunārs Ķirsonsi lauses: „Berliin ei ole Saksamaa. Siin on immigrandid kogu maailmast. See oli teine viga, mis me tegime. Berliin ei ole linn äritegevuse arendamiseks.”

Allikas: Delfi

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused