Lauren Southern: sisserändajad meelitatakse paradiisi, mida ei eksisteeri

“Borderless” on ühiskonnakriitiline film piirideta Euroopast, mis ei too õnne kellelegi.

Kanada parempoolne juutuuber, ajakirjanik ja filmitegija Lauren Southern rääkis Ungari päevalehele Magyar Hirlap oma peatselt valmivast dokumentaalfilmist “Borderless” ehk “Piirideta”.

Lauren Southerni sõnul soovisid nad oma meeskonnaga esialgu näidata, kuidas massiline sisseränne Euroopa kultuuri ja traditsioone lagundab, kuid hiljem avastasid nad vähemräägitud loo sellest, kuidas on tekkinud inimkaubitsejate ja valitsusväliste organisatsioonide suuremahuline kuritegelik ühendus, mis korraldab ebaseaduslikku sisserännet Euroopasse.

Ta süüdistas ka Euroopa poliitikuid, kes näitavad üles ebasiirast kaastunnet migrantide vastu, et teenida omale populaarsust, ignoreerides samas seda, mis toimub Euroopas nii põlisrahva kui ka sisserändajatega. Southern ütles, et kõik eurooplased ja sisserändajad on sellise poliitika ohvrid, sest viimased kutsutakse riikidesse, mis ei suuda ja ei saa nende eest hoolitseda.

„Elu on paljastanud Euroopa poliitikute valed lubadused,” lisas ta, lisades, et sisserändajaid „meelitatakse paradiisi, mida ei eksisteeri”.

Lauren Southern on varem teinud dokumentaalfilmi Farmlands Lõuna-Aafrika Vabariigi valgetest farmeritest, kelle vastu mustanahalised on algatanud ehtsa genotsiidi.

Vaata ka: Lauren Southerni kõne sisserände kohta Euroopa Parlamendis.

Kommentaarid