Maailmal kasvavad paradoksid üle pea – põhjuseks terve mõtlemise defitsiit

Maailm,
- Updated
©Uued Uudised
Kui kaasaegses ühiskonnas kaob inimfaktori tähtsus, muudab see paljutki. Pilt iseliikuvast bussist on illustratiivne.

Viimasel ajal näeb maailm, kuidas vastuolud kuhjuvad, ning samas muutuvad ka sõnumid aina vastuolulisemaks.

Maailm räägib isikuvabaduste ja õiguste suurendamise vajadusest, kuid samas toimub massiline sõnavabaduse kinnikeeramine, näiteks sotsiaalmeedias, ja konservatiivse maailmavaate tõrjumine. (Eesti on “vaba” Euroopa Liidu reeglite ja “euoopalike väärtuste” piires.)

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Maailm räägib vähemuste õiguste kaitsmisest ja on neile andmas võimu enamuse üle. (Nii on geidest saamas priviligeeritud ja naisõiguslased on muutunud ühiskonda terroriseerivateks fuuriateks).

Maailm räägib avatusest, kuid kliimavõitlus on läinud lennu- ja laevaliikluse kallale.

Maailm räägib arengust, kuid kliimavõitlus keerab kõikvõimalikke majandusarengu kraane kinni. (Eestis tahetakse luua jõukat ühiskonda, hävitades sisuliselt oma energeetika, mis lubab elektri hinda all hoida.)

Maailm räägib  rahust ja armastusest, kuid kutsub üha rohkem võitlema kellegi ja millegi vastu. (Eestis on nendeks sallivuslased.)

Maailm räägib tarkusest, kuid loob ise ajupestuid ja rumalaid. (Eestis on selleks Mailis Repsi haridusreformid, näiteks põhikooli lõpueksamite kaotamine).

Kui maailm tekitab ise sellised vastuolud, siis head nahka sellest ei tule.

Allikas: internet

One commentOn Maailmal kasvavad paradoksid üle pea – põhjuseks terve mõtlemise defitsiit

  • Avatar
    Leo Viller

    Loomulikult püüavasd valitsejad oma rahvast võimalikult palju idiooditada, aga võib minna ka nii, nagu ühes Nõukogude Liidu parteijuhi Hrushtshovi enda poolt räägitud anekdoodis. Vene papp tahtis oma külameeste üle nalja visata ja rääkis neile. et naaberkülas antakse tasuta viina. Varsti jooksis papp ise ka naaberküla poole

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused