Macroni Pariisi rahufoorum: maksumaksja raha eest korraldatud globalistlik ajupesupalagan

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Mees osundab Pariisi rahufoorumi logole

11. novembril tähistati I maailmasõja lõppemise 100. aastapäeva ja maailma liidrid kogunesid sel puhul Prantsusmaale. Aastapäeva tähistamisele järgnes aga Macroni korraldatud rahufoorum (Paris Peace Forum).

Prantsusmaa president Macron ei saanud muidugi jätta kasutamata juhust ja asus taas hoiatama rahvusluse koletusliku tõusu eest. Breitbart vahendab, kuidas Macron saatis suure sõja mälestustseremoonia varjus teele jõulise manitsuse taastärkavast rahvuslusest, nimetades seda patriotismi reetmiseks ja hoiatades vanade deemonite naasmise eest. Üsna ilmselt oli Macroni noomitus suunatud temast vaid mõne meetri kaugusel istuvale USA presidendile Donald Trumpile. Lõppude lõpuks kinnitas Trump ju kõigest kolm nädalat tagasi, et on rahvuslane.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Macron halvustab Trumpi, kuna too on rahvuslane, kuid kui Trumpi parasjagu läheduses ei viibi tegeleb Prantsusmaa president täiesti uutmoodi globalismi edendamisega. Washington Post tsiteerib Brookings Institutioni Euroopa asjade eksperti Thomas Wrighti, kelle arvates planeeris Macron 11.-13. novembrini kestva Pariis rahufoorumi teadlikult ja rõhutatult n-ö vastuargumendina Trumpi „Ameerika ennekõike“ poliitikale. Seega on selge, et kõiksugu pealkirjad stiilis „Macron ründab Trumpi“ on osake hoolikalt läbimõeldud strateegiast ja võimuvõitlusest.

Võiks ju arvata, et Macronile oleks kasulikum tegeleda omaenda populaarsuse kasvatamisega Prantsusmaal. Viimaste küsitluste kohaselt on tema toetus kõvasti langenud. Kuid tegelikult on Macron seadnud sihiks palju suurema auhinna, kui seda on Prantsusmaa. Ta tahab saada nn rahvusvahelise üldsuse liidriks. Nüüd, mil Saksamaa kantsler Angela Merkeli täht on langenud, kujutab Macron ette, et mahub Merkeli kingadesse õhutades takka internatsionaliste ja nuheldes kõiki rahvuslasi.

Võib-olla tasuks vaadata veidi lähemalt, mis asi see Macroni rahufoorum endast täpsemalt kujutab. Suurejoonelisel ettevõtmisel on olemas isegi oma veebileht ja selle sõnastatud eesmärgiks on globaalsele juhtimisele uue elu sissepuhumine ja selle edendamine. Trump sellest üritusest osa ei võta, ja pole ka ime. Võib ka üsna hästi ette kujutada, mida sellel Pariisi konklaavil räägitakse. Peamiselt aetakse idealistlikku globaloba ja kirutakse Trumpi. Kuid tasub siiski klõpsata rahufoorumi kodulehel linki „Partners“ (partnerid). Sealt võib näha, kes kogu ürituse kinni maksab. Silma jäävad tuttavad liberaalsed nimed nagu Carnegie Corporation, Ford Foundation, Rockefeller Foundation ja Avatud Ühiskonna Fondid. Viimane neist on muidugi asutatud ja rahastatud George Sorose poolt. Esindatud on ka Silicon Valley tehnoloogiaisandad, eesotsas Facebookiga. Ka Google ja Microsoft on partnerite hulgas, lisaks hulgaliselt rahvusvahelisi korporatsioone, panku ja õigusbüroosid. Vasakpoolsetel juba toetajatest puudu ei tule. Globalism ei ole mitte üksnes utoopiline ideoloogia, vaid tegemist on ka väga suure äriga. Ja muidugi on hästi esindatud peavoolumeedia (näiteks The New York Times). Silma jäävad ka mitmed ÜRO alluvuses tegutsevad organisatsioonid nagu Rahvusvaheline Tööorganisatsioon, ÜRO Arenguprogramm ja UNESCO. Paraku maksab paljude nende gruppide tegevuse kinni just Ameerika maksumaksja.

Seega, Pariisi rahufoorumil löövad rahvusvahelised organisatsioonid käed Macroniga, et edendada veelgi enam ülemaailmset juhtimist. Arved, aga maksavad kinni natsionalistidest maksumaksjad.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused