Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Marine Le Peni suunamine psühhiaatrilisse kontrolli – KGB vana dissidendinipp prantsuse vasakliberaalses kuues

-
22.09.2018
Marine Le Pen oma poolehoidjate keskel.
© AFP/Scanpix

Euroopa Liit ja selle globalismimeelsed suurriigid on juba ammu andnud põhjuse võrdluseks Nõukogude Liiduga, ning nüüd kinnitas seda ka Prantsusmaa.

Nimelt suunas kohus Prantsuse juhtiva opositsiooniliidri, Rahvusrinde juhi Marine Le Peni psühhiaatrilisse ekspertiisi, mille eesmärgiks olevat kontrollida, kas ta on võimeline küsimustele vastama.

Selline lugu meenutab väga Nõukogude Liitu, kus KGB saatis dissidendid hullumajja – sellega üritati näidata, et nõukogude korras kahtlev inimene ei saa olla midagi muud kui hullumeelne. Ilmselt tõestatakse nüüd, et euroskeptik ei saa samuti normaalne olla.

Prantsusmaa riigivõim korraldab pidevalt erinevate süüdistuste kaudu kohtuasju Le Peni vastu, neid menetlusi venitatakse, süüdistusi muudetakse ja võetakse maha, leitakse uusi ja nii edasi – tegu on marksistidele ja vasakliberaalidele omase kohtuliku arveteõiendusega, millega püütakse pika eelkohtuaja jooksul inimest vaimselt ruineerida ja ta sellega alistada. Eestis on midagi sarnast korraldatud Edgar Savisaare vastu.

Märtsis esitati Le Penile süüdistus terrorismi esile kutsuva ja inimväärikust riivava vihakõne levitamises. Nimelt jagas ta sotsiaalmeedias terrorirühmituse Islamiriik propagandapilte rühmituse poolt tapetud inimestest.

Seegi süüdistus on fabritseeritud – nimelt küsis Marine Le Pen prantslastelt fotode kaudu, et kas nad selliste moslemitega Prantsusmaad tahaksidki? See aga keerati vastupidiseks – justkui oleks ta nende piltidega terrorismi propageerinud.

Euroopa Liidu ja Nõukogude Liidu erinevus kahaneb iga päevaga ja opositsionääride kuulutamine hullumeelseks või sellise mulje kujundamine on üks neist sarnasustest, mis üha enam välja ujuvad. Sest isegi kui psühhiaatriline kontroll tunnistab Marine Le Peni igati normaalseks (mida ta ka on), on must plekk igal juhul talle külge kleebitud.