Marrakech – veretöö linna lähistel näitas rändepakti-järgset tulevikku

Maailm,
©AP/Scanpix
Mõrvakoht Marokos Marrakechi lähedal.

Marrakechi linn sai sel nädalal kuulsaks nii rändepakti kui ka kahe eurooplanna jõhkra tapmise läbi.

Marokos Marrakeshi linna ligidal lõikasid moslemimehed Allahi nimel ühel Skandinaavia päritolu naisel pea otsast ja teisel kõri läbi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kurjategijad filmisid oma veretöö ja panid video veebi üles. Taani võimud on seda videot uurinud ja selle ehtsaks tunnistanud, vahendab Daily Mail. Mehed teatavad, et tegid seda Allahi nimel ja kättemaksuks Süüria eest.

Tapetuteks olid taanlanna Louisa Jespersen (24) ja norralanna Maren Ueland (28). Nad läksid Marrakeshi ligidale telkidega matkama. Nende surnukehad leiti telgi juurest, leidjateks oli üks Prantsuse abielupaar.

Kolm kahtlusalust meest vahistati Marrakeshi bussijaamas, üks kahtlusalune oli juba varem kinni võetud. Meeste asjade hulgast leiti noad, mida ilmselt tapmisel kasutati. Kahtlusalused on vanuses 25-33.

Taanlanna ja norralanna tapmine Marokos Kõrg-Atlase mäestikus oli terroriakt, ütles neljapäeval Taani peaminister.  Tapmine oli “poliitiliselt motiveeritud ning seega terroriakt”, sõnas Lars Løkke Rasmussen neljapäeval.

“Siiamaani on tumedad jõud, kes tahavad võidelda meie väärtuste vastu,” ütles Rasmussen. “Me ei tohi järele anda,” lisas ta. Minister kinnitas, et taanlannast ohvri nimi oli Louisa Vesterager Jespersen ja norralanna nimi Maren Ueland.

Maroko prokuratuuri teatel kuulub üks kinni võetud kahtlusalustest terroriorganisatsiooni. Veel kolm kahtlusalust peeti kinni neljapäeval.

Siinkohal on õige edasi anda Tõnis Tulpi kommentaar ja hoiatus sotsiaalmeediast: “Kurb… Neid neidusid ei aita enam miski. Aga ehk oleks nüüd Euroopa pereisadel ja -emadel viimane aeg hakata enda tütardele õpetama, et maailm ei ole ainult üks ringikolamise koht ning lust ja lillepidu! Ning et verisulis tüdrukuhakatised ei või päris ihuüksi või ka paarikesi kolada kus tahavad, millal tahavad ja kellega tahavad! Ning et tüdrukutele ei ole isegi päris kõik seesama lubatud, mis poistele, sest vaadake – inimesed ei ole kogu maailmas kõik ühtviisi nii armsad ja head, nagu seda globalistlik propaganda õpetab! Äkki saab ükskord ka pikatukalisele noorsoole selgeks, et kõik siiski nii lilleline ei ole… ja et peaks nagu ikka vahel pisut vaatama ka, kuhu minnakse ja kellega minnakse?”

Uued Uudised ühinevad selle üleskutsega ja soovitavad lisaks võidelda kõigi vahenditega hukatusliku rändepakti vastu! Mis aga puutub Taani peaministri sõnadesse, siis tahaks küll, et “Me ei tohi järele anda!” tähendaks immigratsiooni täielikku keelamist Euroopasse, ja et “tumedad jõud, kes tahavad võidelda meie väärtuste vastu” jääks Aafrikasse.

Allikas: eestinen.fi, BNS

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused