Mary Krossi ja Jussie Smolletti vale sai lisa Helsingist Abdirahim Husseini suust – vasakliberaalidel õigustab eesmärk valet

Maailm,
©Scanpix
Kui mõnes riigis on taksojuhtide seas palju sisserändajaid, tekivad tahes-tahtmata konfliktid, kuid neid pole vaja juurde mõelda. Pilt on illustratiivne.

Samas kui EKRE ministreid rünnatakse väidetavate valede eest, jääb vasakliberaalne seltskond üha enam vahele eriti räigete valedega sündmustest, mida tegelikult pole toimunud.

Postimees kirjutab, et Helsingi linnavalitsuse sotsiaaldemokraadist liige Abdirahim «Husu» Hussein jäi vahele valetamisega, kui kirjeldas Twitteris endaga seotud rassistlikku vahejuhtumit.

Taksojuhina töötav Hussein levitas Twitteris teadet, kuidas klient oli teda päritolu pärast solvanud ja tema oli mehe selle peale taksost välja ajanud. Taksofirma uuris asja, ja siis tuli välja, et antud piirkonnas pole sel kellaajal sellist vahejuhtumit, kus keegi oleks taksost välja aetud, üldsegi toimunud.

Selle peale hakkas somaallane Hussein keerutama, väites, et ta tegelikult klienti välja ei visanudki ja siis tunnistas, et “tema kirjeldatud loo puhul ei olnud kõik tõepärane”. Lõpuks aga väitis mees, et olevat valega tahtnud juhtida tähelepanu klientide rassistlikule suhtumisele taksojuhtidesse.

Seega on siis valetamine “õilsa eesmärgi nimel” levimas kogu liberaalses maailmas. Ainus häda on nüüd selles, et kuidas uskuda vasakliberaalide juttu üldse, sest ega saa ju aru, millal on need harvad korrad, mil nad õigust räägivad.

UU

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused