Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Massimigratsioon kasvab üle pea: Liibüas mõrvati kättemaksuks inimkaubitseja tapmise eest 30 migranti

-
29.05.2020
Migrandid Liibüas Misratas ootel.
© Reuters/Scanpix

Liibüas mõrvasid sisserändajad kohaliku inimsmugeldaja, kelle pereliikmed tapsid seepeale kättemaksuks 30 migranti, teatas neljapäeval ÜRO tunnustatud Liibüa valitsus.

Veresaun leidis aset Mezdahi linnas, mis jääb 150 kilomeetri kaugusele pealinnast Tripolist. Tapetutest 26 olid Bangladeshi päritolu ja neli Aafrika riikide kodanikud. Rünnakus sai vigastada veel 11 sisserändajat, kes toimetati Zentani haiglasse.

Esialgu pole 30-aastase smugeldaja mõrva motiivid teada.

Euroopa Liit ja vabaühendused soodustavad ebaseaduslikku migratsiooni üle Vahemere, sest nende päästeoperatsiooni panevad üha uued migrandid inimkaubitsejatelt küüti otsima, sellest aga tekivadki sellised konfliktid.

Pseudohumanistid peaksid veidigi selle peale mõtlema, mida nende turgutatav paadiränne tegelikult tekitab – enne paatidesse istumist tullakse läbi kõrbe, terve tee ollakse kuritegelike jõukude meelevalla all, toimuvad omavahelised kokkupõrked, ja nii edasi. Selline ränne on kuritegelik ja kaasaaitajad on kurjategijad.

Malta peaminister Robert Abela külastas neljapäeval sõjalisest konfliktist räsitud Liibüat, et arutada ühtsusvalitsuse (GNA) juhi Fayez al-Sarrajga ebaseadusliku migratsiooni tõkestamist, teatas ÜRO-tunnustatud administratsioon. (AFP-BNS-UU)