Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Massimigratsioon loob eeldused suurteks pingeteks ühiskonnas

-
26.10.2023
Lewiston, Maine osariik.
© Scanpix

Ameerikas toimus taas massimõrv. Kindlasti räägitakse varsti kas äärmuslusest, vaimuhaigusest, vihast või millestki muust, aga sellised asjad pole tolles riigis enam haruldased, seetõttu võib eeldada, et põhjus on ühiskonnas tervikuna.

Üks põhjus võib olla migrandiriigis: Ameerikasse on kokku tulnud tohutu mass väga erinevaid inimesi ning erinev mentaliteet, kultuuritaust ja arusaamad loovad juba olmetülidest saati ülipingelise õhustiku, milles inimesed pikapeale ja ükshaaval murduvad. Tulemuseks on vägivald ja kindlasti kasvab see üha uute Salvadori, Honduurase ja Mehhiko ehk vägivallaühiskonna migrantide lisandudes. Ja muide, nn vihakõneseadused, millega keelatakse pingetest rääkida, soodustavad viha endasse kogumist, et see siis kord sel moel plahvataks.

Eks Eestiski käib kõik samamoodi. Kunagi olime eestlaste riik ja ka siis olid “vaikivad ajastud”. Okupatsiooni ajal tulid venelased ja nüüd tekitab siin pingeid kasvõi see, et kas 1944. aastal oli vabastamine või okupeerimine, samuti “surematud kaštšeid” 9. mail pronksõduri juures. Nüüd on Eestis 10 000 moslemit ja varsti löövad välja nende erinevad arusaamad ühiskonna elukorraldusest. “Avatus” lisab pingeid ja erinevused ei rikasta ega ole seda kunagi teinud.

Euroopas on suured moslemikogukonnad, kes aplodeerisid Hamasi verise rünnaku peale. Kui neid Prantsusmaal, Saksamaal, Rootsis, Suurbritannias ja mujal poleks, oleks seal rahulikum ja turvalisem. Massimigratsioon loob vägivaldse fooni.

AFP-AP-BNS – Maine´i osariigi suuruselt teises linnas Lewistonis sai kolmapäeva õhtul toimunud mitmes tulistamises surma vähemalt 22 inimest, teatasid mitmed USA korrakaitseallikad, keda vahendas telekanal CNN. Vigastada sai esialgsetel andmetel 50 kuni 60 inimest, kuid pole teada, kas kõik kuulide läbi.

Uued Uudised