Matteo Salvini teda süüdistanud kommunistile: andke oma kontaktid ja me saadame teile 20 migranti

Matteo Salvini on Itaalias ülipopulaarne.

Aktiivsed migratsioonitoetajad taltuvad üldjuhul kohe, kui neil soovitatakse sisserändajaid oma kostile võtta – seda tõestas ka oma kodumaal ülipopulaarne Itaalia siseminister ja Liiga juht Mattoe Salvini.

Juuresolev video on tehtud Abruzzos ja ilmestab selgelt seda, kuidas Matteo Salvinit kodumaal hinnatakse. Kõnealune juhtum aga leidis aset siis, kui Itaalia siseminister Matteo Salvini korraldas hiljuti Giulianova linnas kampaaniakõne ja teda katkestas vihane vasakpoolne aktivist, kes kutsus teda „s…seks mõrvariks”.

Salvini selgitas rahvale, et mida rohkem kommunistid teenivad, seda rohkem loevad nad ka teistele moraali. Seejärel pakkus ta vasakaktivistile solvangute asemel võimaluse võõrustada sisserändajaid oma kodus.

„Aplaus härrasmehele, kes soovib oma koju sisserändajaid,” ütles siseminister rahva poole pöördudes. “Andke oma eesnimi, perekonnanimi ja maksukood, me saadame teile 20 sisserändajat ja te hoolitsete nende eest,” lausus ta seejärel.

Seejärel selgitas Salvini keskklassist pärit vasakpoolsete kodanike silmakirjalikkust, kes tervitavad migrante, kuid eelistavad sellega kaasnevatest tagajärgedest eemale hoida.

Siseminister andis ka otsese vastuse vasakaktivisti süüdistusele, nagu oleks ta mõrvar. „Tegelikud mõrvarid on inimesed, kes on olnud salakaubavedajate kaasosalised, kes tervitavad sisserändajaid ning on muutnud Vahemere vabaõhukalmistuks,” ütles ta.

Kokkuvõttes märkis Salvini, et ta ei saa kunagi oma elus aktsepteerida, kui Itaalias elavad teistest riikidest tulnud kurjategijad, ning ta tagab isiklikult, et need sisserändajad naasevad oma kodumaale.

Varem on Itaalia meedias kirjutatud Milano linnapeast, kes kutsus migrantide vastuvõtmist nõudvad aktivistid sõbralikult linnavalitsusse, andis neile paberi ja palus kirjutada avaldus andmetega selle kohta, kui palju on nad valmis migrante enda juurde võtma.

Allikas: Voice of Europe

Kommentaarid