Matteo Salvini teda süüdistanud kommunistile: andke oma kontaktid ja me saadame teile 20 migranti

Rubriik Maailm On
- Updated

Aktiivsed migratsioonitoetajad taltuvad üldjuhul kohe, kui neil soovitatakse sisserändajaid oma kostile võtta – seda tõestas ka oma kodumaal ülipopulaarne Itaalia siseminister ja Liiga juht Mattoe Salvini.

Juuresolev video on tehtud Abruzzos ja ilmestab selgelt seda, kuidas Matteo Salvinit kodumaal hinnatakse. Kõnealune juhtum aga leidis aset siis, kui Itaalia siseminister Matteo Salvini korraldas hiljuti Giulianova linnas kampaaniakõne ja teda katkestas vihane vasakpoolne aktivist, kes kutsus teda „s…seks mõrvariks”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Salvini selgitas rahvale, et mida rohkem kommunistid teenivad, seda rohkem loevad nad ka teistele moraali. Seejärel pakkus ta vasakaktivistile solvangute asemel võimaluse võõrustada sisserändajaid oma kodus.

„Aplaus härrasmehele, kes soovib oma koju sisserändajaid,” ütles siseminister rahva poole pöördudes. “Andke oma eesnimi, perekonnanimi ja maksukood, me saadame teile 20 sisserändajat ja te hoolitsete nende eest,” lausus ta seejärel.

Seejärel selgitas Salvini keskklassist pärit vasakpoolsete kodanike silmakirjalikkust, kes tervitavad migrante, kuid eelistavad sellega kaasnevatest tagajärgedest eemale hoida.

Siseminister andis ka otsese vastuse vasakaktivisti süüdistusele, nagu oleks ta mõrvar. „Tegelikud mõrvarid on inimesed, kes on olnud salakaubavedajate kaasosalised, kes tervitavad sisserändajaid ning on muutnud Vahemere vabaõhukalmistuks,” ütles ta.

Kokkuvõttes märkis Salvini, et ta ei saa kunagi oma elus aktsepteerida, kui Itaalias elavad teistest riikidest tulnud kurjategijad, ning ta tagab isiklikult, et need sisserändajad naasevad oma kodumaale.

Varem on Itaalia meedias kirjutatud Milano linnapeast, kes kutsus migrantide vastuvõtmist nõudvad aktivistid sõbralikult linnavalitsusse, andis neile paberi ja palus kirjutada avaldus andmetega selle kohta, kui palju on nad valmis migrante enda juurde võtma.

Allikas: Voice of Europe

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused