Meedia möönab, et Antifa tähendab terrorismi

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Antifa tähendab alati põlenud rususid. Pilt on illustratiivne.

Just seda võib välja lugeda Postimehe kirjutisest “Trumpi poolt vihatud Antifa peab jahti fašistidele” – kui isealgatuslik rühmitus peab kellelegi jahti, tähendab see ainult vägivalda.

Isegi ajaloo suurimad fašistid, natsi-Saksamaa ladvik, kes vastutasid miljonite hukkunute eest, said Nürnbergis õiguse õiglaseks kohtuks, kusjuures kolm neist mõisteti isegi õigeks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui antifad võtavad endale õiguse “fašiste” jahtida, siis ei saagi nad olla muud kui terroristid, kes sünnitavad vägivalla. Sest kui lugeda, kui suureks ohuks peetakse näiteks Saksamaal “paremäärmuslasi”, siis pole nemadki papist poisid ja kahe äärmuslaste grupi kohtumine tähendab surma ja verd.

Antifa ongi otsene provotseerija, selle liikmed lähevadki teadlikult välja konflikti tekitamisele, sest loodavad selles liberaalse-vasakpoolse kamarilja tuge – ja nad leiavadki selle nii Saksamaal, USA-s kui mujalgi. Antifad on rünnakrühmlased.

Huvitaval kombel ongi just liberaalne-vasakpoolne leer nii Lääne-Euroopas, USA-s kui ka Eestis läinud kunagise demokraatia kaitsmiselt üle vägivalla õigustamisele, kui seda teevad “omad”. “Paremäärmuslaste” terror on jube, antifašistide oma igati OK. Eks seda väljendanud ka üks Reformierakonna Tartu asjapulk, kes leidis, et oponente võib ka “sallija” vihata.

Eestis vallandas üks hukkunud sõdur pronksiöö, USA-s tegi sama hukkunud mustanahaline.

UU

3 commentsOn Meedia möönab, et Antifa tähendab terrorismi

 • Avatar

  Eile oli natuke kiire aga ühineks kommenteerija “Nojah” arvamusega – selle nupu treial sobiks kuhugi “delfinaariumisse”.
  Esiteks ajalugu – see, et rahvusliku Saksamaa juhid pandi Nürnbergis kohtupinki ei näita veel midagi – see oli tavaline juriidiline mõrv võidetute üle ja seda arvasid juba siis mitmed tollased USA tegelased – Ülekohtu liikmed, Senaatorid ja mitmed teised avaliku elu tegelased – AINULT sõja välja kuulutanud juudi klikile kuuluva massimeedia poolne totaalne infosõda hoidis mõsitlikud hääled avalikkuse eest varjus.
  Nürnbergis saadi tunnistajatelt ütlusi sel viisil, et peksti vigaseks nende siseorganid ka näiteks munandid, sakslased kes inglise keelt ennem ei osanud kirjutasid nüüd soravas inglise keeles “tunnistaja ütlusi” ja kirjutsid alal inglise keelsetele protkotllidele millest nad aru ei saanud – ka sellest on kirjutanud mitmed ajaloolased ja autorid viidates Nürnbergi kohtu materjalidele.
  Toon siia vaid ühe viite – tollase ajalehe esikülje uudis “judea declares war on Germany” kui seda fraasi otsida leiate piisavalt allikaid ja PEAMINE – pöörake tähelepanu KUUPÄEVALE – http://www.fpp.co.uk/Letters/History_07/Judea_declares.html
  Ehk juudid kuulutasid sõja Saksamaale ENNE kui seal oli vastu võetud seadusi mis piirasid juutide õigusi – kõik need võeti vastu PÄRAST sõja kuulutamist – nagu üks inimene ütles – “Kui sa kuulutad kellegitele sõja siis on loogiline jätk, et jõuad koonduslaagrisse”.
  Teiseks – need “miljonid hukkunud” – kui sõja kuulutasid ja ka ALUSTASID teised siis miks peab Saksamaa vastutama hukkunute eest??? Ainukene sõda mille 3Riik alustas oli sõda NLiidu vastu ja isegi seal oli see puhtalt preventatiivne löök – NLiidu löögiarmee oli juba KOONDUNUD piiride äärde ja valmis lööki andma. Nädal mis oli enne sõja algust algasid NLiidu kaitserajatiste ümbertegemine, et nad oleks LÄBILIIKUTATAVAD IDAST LÄÄNDE ja asi oleks ühel pool olnud maks nädala kahega ehk hiljemalt Juuli alguse nädalatel oleks NLiit sissetunginud.
  Soovitan lugeda raamatud Bresti Kindlus kirjutatud Sergei Smirnovi poolt ja avaldatud Eesti Raamat kirjastuse poolt 1966a eesti keeles mis sai isegi Lenini preemia. Kuigi raamat on kirjutatud tollases ajastu vaimus siis on seal palju mälestusi asjaosalistelt kes olid hetkel seal ja võtsid vastu sakslaste esmase löögi. Erilist huvi pakuvad detailid mis tsensorite poolt tähelepanute on jäänud – näiteks kirjaldati puhkeste lõpetamist, sõdurite saatmist kaitserajatise deaktiviseerimiseks ja peale sõjaalgust seifidest sõjaplaanide leidmist – oodati plaane kaitsmiseks, kuid olid detailised plaanid Euroopasse tungimiseks.
  Arvestades konteksti siis loomulikult viidatakse (autor võib minu eksimust parandada loomulikult) nende “miljonite” all seda müstilist 6 miljonit juuti kes olevat koodnuslaagrites suitsuna taevasse lennelnud. Kas see on fabrikatsioon ja seda numbrit on revideeritud KORDUVALT kuni selleni, et koonduslaagrites oli üldse juute ALLA 100 000 isiku. Siin tasuks tutvuda Ernst Zündeli kohtuasja materjalidega mis näitas, et inimeste gaasitamine oli SÕJAPROPAGANDA ja mingit juutide hävitamise propgrammi ei ole olnud 3Riigis – oli juutide välja saatmise programm ehk Haarava leping tollase Saksamaa Sionistliku Kongressi ja 3Riigi juhtkonna vahel.
  Kui UU tahab säilitada usaldusväärsust lugejate silmis siis maksaks lõpetada selliste ajalooliste ebatõdedele viitamise ja leida viited mis oleksid adekvaatsed. Muidu lähete selle sama masimeedia juba sissesõidetud radadele kellede usaldusväärsus on sisuliselt kadunud ja stagnatsioon paistab välja igast paskvillist mis on vaid eelmsite ümberjutustus – vahetades vaid “autorite” nimesi…

 • Avatar

  Antifa omas mahlas – filmitud varjatud kaameraga . kas kohalik KAPO ka neil silma peal hoiab???
  https://www.bitchute.com/video/SJR2OHJzZk9x/

 • Avatar

  Jälle pooltõed ja tühi loba Uutes Uudistes. Justnagu see “Antifa” oleks mingi asi iseeneses. Kui tahate sellest rääkida, siis peaks kindlasti rääkima kes seda rahastab, kes toetab ja kes organiseerib. Kui selleks julgust ei jagu, siis oleks targem vait olla.
  Ning see kohustuslik poliitkorrektne reveranss vinguga “vassistide” kallal. Kas Saksamaal olid fašistid või natsid? Ja kui Saksamaal olid “vassistid” siis kes olid Itaalias? Hoopis seal olid rahvusühiskondlased? Omaks võtta ja väljendada nõukaaegseid hinnanguid koos ebatäpsete terminitega, see näitab “uudisnupu” treiali lollust ja mannetut haridustaset, ei muud. Delfis või Päevalehes saaks selline karjääri teha, eeldused on olemas.
  Veelkord, kui ei saa tõtt rääkida, siis mingid pooltõed ja jama võiks avaldamata jääda. Ka vaikimine on teinekord tarkuse tunnus.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused