Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Meedia möönab, et Antifa tähendab terrorismi

-
05.06.2020
Antifa tähendab alati põlenud rususid. Pilt on illustratiivne.
© AFP/Scanpix

Just seda võib välja lugeda Postimehe kirjutisest “Trumpi poolt vihatud Antifa peab jahti fašistidele” – kui isealgatuslik rühmitus peab kellelegi jahti, tähendab see ainult vägivalda.

Isegi ajaloo suurimad fašistid, natsi-Saksamaa ladvik, kes vastutasid miljonite hukkunute eest, said Nürnbergis õiguse õiglaseks kohtuks, kusjuures kolm neist mõisteti isegi õigeks.

Kui antifad võtavad endale õiguse “fašiste” jahtida, siis ei saagi nad olla muud kui terroristid, kes sünnitavad vägivalla. Sest kui lugeda, kui suureks ohuks peetakse näiteks Saksamaal “paremäärmuslasi”, siis pole nemadki papist poisid ja kahe äärmuslaste grupi kohtumine tähendab surma ja verd.

Antifa ongi otsene provotseerija, selle liikmed lähevadki teadlikult välja konflikti tekitamisele, sest loodavad selles liberaalse-vasakpoolse kamarilja tuge – ja nad leiavadki selle nii Saksamaal, USA-s kui mujalgi. Antifad on rünnakrühmlased.

Huvitaval kombel ongi just liberaalne-vasakpoolne leer nii Lääne-Euroopas, USA-s kui ka Eestis läinud kunagise demokraatia kaitsmiselt üle vägivalla õigustamisele, kui seda teevad “omad”. “Paremäärmuslaste” terror on jube, antifašistide oma igati OK. Eks seda väljendanud ka üks Reformierakonna Tartu asjapulk, kes leidis, et oponente võib ka “sallija” vihata.

Eestis vallandas üks hukkunud sõdur pronksiöö, USA-s tegi sama hukkunud mustanahaline.

UU