Mida võib välja lugeda “Gruusia uhkuse” sündmustest?

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Gruusia tõusis vastupanule.

Maailma meedia kirjutab sellest, kuidas “vägivaldsete sündmuste” tõttu jäi ära Gruusias toimuma pidanud Pride-marss, kajastades seda homofoobia ilminguna – aga järsku tuleks seda vaadata ühiskonna vastureaktsioonina ülimalt agressiivseks muutunud homoagendale?

Vägivalda ei saa ega tohi õigustada, aga viimaste aegade sündmused näitavad, kuidas LGBT on oma agressiivse propaganda sedavõrd teravaks ajanud, et see tekitab traditsioonilises ühiskonnas spontaanse vastupanu.

Näiteid pole vaja kaugelt otsida – ka Tartus läks üks noorrohelisest geiõiguslane lihtsalt traditsionalistide miitingule vastasseisu õhutama ning meedias saab see ajakirjandushüäänilt Vilja Kiislerilt veel toetustki – nii pidavatki tegema, loomuliku abielu pooldajatega suhtlemine olevat välistatud.

Aga nii vägivald ju tekibki – kõigepealt LGBT aktivistid provotseerivad, kuni terv vikat leiab kivi. See seltskond ootabki konflikte, et siis oma ohvriseisundisse pugeda. Gruusias said nad lihtsalt vastulöögi, sest sealne ühiskond on piisavalt konservatiivne, et seda teha.

Poola aseharidusministri Tomasz Rzymkowski sõnul on tegemist kultuurirevolutsiooniga, mille peavad peatama Poola ja teised Kesk-Euroopa riigid. „Tegutsetakse eesmärgiga luua n-ö uus inimene ja selleks tuleb kõigepealt tekitada kaos. Praegu me näemegi kaost. /…/ LGBT on revolutsiooni eelväeks, loomaks paralleelmaailma – tegemist on marksismi ellurakendamisega.“

Rzymkowski rõhutas, et praegune LGBT revolutsioon on laine, mille Poola peab kannatlikult üle elama. LGBT ideoloogia sõidab praegu laineharjal, kuid see laine taandub ükskord.

Praegu aga möllab tõusulaine hoolega, tekitades konflikte, aga samas ehitatakse sellele ka lainemurdjaid ette. Gruusias sai marksistlik revolutsioon selge “ei” kuulda.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused