Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Migrandid on saanud põhjaliku koolituse – nad teavad, et liberaalne Euroopa neid jõuliselt ei tõrju

-
29.07.2021
See pole mingilgi määral normaalne. Migrandid Ceuta piiritara ääres.
© Scanpix

Rändekriiside jätkumist maailma eri paigus soodustab see, et migrandid teavad – keegi ei julge neid puutuda, ning nii sõidetakse paatidega, ronitakse üle tarade ja lüüakse laagrid üles keset suurlinnu.

Leedu piirivalvurite sõnul kordub üha olukord, kus nad tõkestavad migrantide riikipääsu ja need jäävad mitmeks tunniks Valgevene poolele varitsusse ja üritavad uuesti, kuna Valgevene piirivalve ei taha neist midagi teada.

Ilmselgelt pole sel rändrahval mingit hirmu võimalike tagajärgede ees ja võib arvata, et eelnevalt on neile ette räägitud, et karta ei maksa, liberaalid ei saa, ei julge ja ei taha neid tagasi tõrjuda. Venemaa on kogu aeg naernud Euroopa nõrkuse üle ja tõenäoliselt öeldakse ka Valgevenes rändlejatele, et seal ees ootab moraalne sült, kes väriseb vasakliberaalsete inimõiguslaste ees.

Paljud allikad räägivad sellest, et migrandid teavad rändel toimuvast paljut juba kodumaal, neid õpetavad inimkaubitsejad ja sihtriikidesse saabudes kohalikud vasakliberaalid – näiteks teavad rändlejad, et ajakirjanike kaamerate ees tuleb üles tõsta nutvaid lapsi jne.

Oleks piiridel miiniväljad ja piirivalvur tohiks tarast üleronijat pidada vaenlaseks, keda võib sihikule võtta, kaoks selline ülbus ruttu, seda enam, et Valgevenest ronivad Leetu peamiselt iraaklased, kes teavad, mis sõda on.

Eeltoodut võib pidada ebainimlikuks mõtteviisiks, aga kui migrantide tormijooksudes Hispaania Aafrika-enklaavide Ceuta ja Melilla piiritaradele saab alati 2-5 korrakaitsjat viga, siis tegu on vaenlastega. Kui arvestada ka seda, milliseid probleeme nad hiljem lähteriikides põhjustavad.

Migratsiooni tõrjumisega koos on vaja paika panna ka Lääne liberaalid, kes õhutavad migrante seaduserikkumistele. Isegi neomarksismi suuvooder paavst Franciscus väidab, et migrantide “õigused” olevat riikide seadusandlusest kõrgemal. Ilmselt siis ka “käperdamisõigus” Kölnis A.D. 2016.

Massimigratsioon tuleb lõpetada senisest karmimate võtetega ja kui keegi tõesti soovib rändlejaid enda juurde, siis tehku seda ametlikult ja seaduslikult nii migrandid kui vastuvõtja.