Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Migrantidest tulvil Rootsi muutub üha enam Sitsiilia maffiasaare sarnaseks

15.09.2019
Rootsi tänapäev.
© Scanpix

Rootsit tabanud plahvatuste ja tulistamiste laine on sedavõrd arenenud riigi jaoks tõsiseks häbiasjaks ja jõuetuse tundemärgiks saanud.

Ametlikud kanalid seostavad vägivalla kasvu organiseeritud kuritegevusega – jättes ütlemata, et see põhineb täielikult sisserändajatel. Sisuliselt ei räägita sellest, miks seadusetus järsku nii katastroofiliseks on paisunud – justnagu oleks see tekkinud täiesti arusaamatult mitte millestki.

Rootsi lõunaosas Lundis kärgatas ööl vastu laupäeva plahvatus, mis tõsiselt vigastas 25-aastast naist.

Plahvatus kärgatas kahekorruselises hoones, mille alumisel korrusel asub toidukauplus ja ülemisel korterid. Rängimalt sai kahjustada pood, mille uksed ja aknad plahvatus puruks lõi.

Selle aasta juuli lõpuks oli Rootsis registreeritud 120 plahvatust. Eelmise aasta samal perioodil oli neid 83, mis tähendab kasvu kuni 45%.

Kõige rängemalt kannatab migrante täis Lõuna-Rootsi, kus selle aasta juuli lõpuks oli teatatud 44 rünnakust. Kuritegelikumad piirkonnad on Malmö, Helsingborg, Karlskrona ja Kalmar.

Politsei hinnangul on jõuguvägivald on laienenud üha noorematesse vanuserühmadesse – alla 15-aastaste laste toime pandud üldiste vägivaldsete kuritegude arv on kolme aastaga tõusnud 40% ja üldiste kuritegude arv 20%.

Kogu Rootsi kuritegevusest räägitakse kui paratamatusest, otsitakse põhjendusi, üritatakse präänikuga asju lahendada seal, kus oleks vaja piitsa – keegi ei räägi sellest, et üks riik on omadega täiesti põhjas.

Kuritegevuse selline õitseng peaks kogu ühiskonna jalule ajama, kuid Rootsi võitleb ainult tagajärgedega, otsides põhjusi valest kohast. Kogu Rootsi justiits- ja korrakaitsesüsteem on alarahastatud, ületöötanud, inimeste ja tulevikuta – see-eest on poliitkorrektsus tipptasemel.

Sama teed on minemas ka Soome – kuigi meie põhjanaabreid on aastaid hoiatatud, et massimigratsiooni just selleni viib. (BNS-UU)