Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Mis ühendab natside gaasiahjusid ja Rootsi toidumessi “Gastro summit”?

-
07.09.2019
Mis liha meil siis täna on? Kas ta rääkis alles? Pilt on illustratiivne.
© Scanpix

Riigis hüüdnimega Absurdistan ei tee peavooluparteid koostööd erakonnaga Rootsi Demokraadid, sest sel olevat neofašistlik minevik – samas arutletakse nende võimualuses riigis tõsimeeli inimliha söömise üle kliimavõitluse käigus.

Hitleri käsualused põletasid inimesi ahjudes, valmistasid nende nahast lambivarjusid, tegid inimestega katseid ja veel palju muud ebainimlikku, amoraalset ja värdjalikku.

Liberaalne Rootsi räägib inimliha söömisest – mille poolest on see multikultimaa parem Pol Pothi Kampucheast, Idi Amini Ugandast, Hitleri Saksamast või Stalini NLiidust? Räägitakse ju Rootsis ka seksimisõigusest surnutega ja õdede-vendade vahel.

Kuidas siis inimliha kliimapäästmise nimel hangitakse? Kas surnukuuridest või haiglatest? Või lähevad potti üleliigsed, näiteks kodutud? Või teisitimõtlejad?

Ja kes need sööjad hakkavad olema? Võib kindlalt pakkuda, et mitte “paremäärmuslaste”, “rassistide” ja “ksenofoobide” leerist, ning mitte ka “paremäärmuslikud” Rootsi Demokraadid ei hakka kannibalideks. Tasub vaid vaadata, kust sellised ideed tulevad – ikka multikultileerist, sallivuslaste, “euroopalike väärtuste” levitajate ja vasakliberaalide väärastunud mõttemaailmast.

Juba ainuüksi inimliha söömise idee väljapakkumine on värdjalik, selle arutelu avalikkuse ees on kuritegu ja idee elluviijad ei vääri inimese nimetust ega elu inimühiskonnas.

Elame hullumeelses maailmas: oma rahva tuleviku eest seisjad tembeldatakse natsideks, sildistajad ise aga arutavad tõsimeeli ehtnatslikult inimliha tarbimist.

Mis vahet on natside gaasiahjudel ja toidumessil “Gastro summit”? Ei mingit! Hullumeelsed liberaalsest maailmast hakkavad grillima natside ahjudes. Või eelistavad toortoitu?

Loe ka Maailm on kliimapäästmises hulluks läinud – pääseteed nähakse kannibalismis

UU