Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Multikultuurses Rootsis muutusteta: tulistamises hukkus teismeline poiss

-
29.01.2023
Sotsialistide juhtimisel sai Rootsist Euroopa kõrgeima kuritegevusega riik ja seda tänu sisserändele. Pilt on illustratiivne.
© Scanpix

Rootsi uuel parempoolsel valitsusel seisab ees Augeiase tallide tühjaksrookimine, mille vasakpoolsed on oma immigratsioonisõbralikkusega pilgeni täitnud.

Stockholmi eeslinnas Skogåsis hukkus laupäeval restorani juures toimunud tulistamises teismeline poiss, Rootsi politsei uurib juhtunut mõrvana.

Teade tulistamise kohta tuli laupäeva õhtul kohaliku aja järgi kell 18. Hiljem õhtul teatas politsei, et poiss suri.

Kuriteopaik on sisse piiratud ja politsei jätkab seal uurimistoiminguid.

Politsei on kontrollinud mitut inimest. “Oleme mõnd neist küsitlenud, sest usume, et neil võib rohkem öelda. Kuid kedagi pole kinni peetud,” ütles politsei teabeametnik Carina Skagerlind.

Skagerlindi sõnul on kuriteopaigal ja selle läheduses vihjeid otsimas mitu politseipatrulli. Korrakaitsjad otsivad ka rohkem tunnistajaid.

Stockholmis on alates jõulupühast, mil selle eeslinnas Rinkebys hukkus tulistamises tuntud jõuguliige, toimunud mitu plahvatust ja tulistamist. Stockholm on triivinud olukorda, kus plahvatused ja tulistamised järgnevad üksteisele. Ööl vastu reedet toimus Stockholmist loodes Akallas plahvatus.

“On veel vara öelda, et praegu surma saanud inimesel olnuks mingit pistmist varasemate sündmustega. Kuid me teame, et seda laadi tulistamised on seotud erinevate kuritegelike konfliktidega,“ lisas Skagerlind.

Muidugi jätab STT selgitamata, et Rootsi kuritegevus on täielikult seotud sisserändajatega, kelle klannid omavahel arveid klaarivad.

Rootsile annab migratsioonipoliitika tagasilöögi ka seetõttu, et riiki lubati lausa mistahes pagejaid, ja nüüd takistab Türgi seetõttu Rootsi pääsu NATO-sse. Selle seadis Erdogan kahtluse alla ammu enne seda, kui Rasmus Palodan Koraane põletama hakkas – isegi selles on süüdi vasakpoolsed, sest Rootsi araablaste partei on varem soovitanud rootslastel kodumaalt minema sõita, kui neile miski ei meeldivat.

STT-BNS-UU