Multikultuursest Rootsist on saanud Metsik Lääs – valitsuse kantseleist varastati terroritõrjeks mõeldud tulirelvi ja laskemoona

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Hambuni relvis korrakaitsjad tänavatel ei tähenda mingil juhul heaolukühiskonda, milleks on Rootsit peetud.

Pommi- ja granaadiplahvastuste ning tulistamiste poolest kuulsal multikultimaal Rootsis ei suudeta turvalisust tagada isegi valitsushoonetes.

Rootsi valitsuse kantseleist Stockholmist varastati tulirelvi ja laskemoona, kirjutas Rootsi leht Dagens Juridik neljapäeval.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Relvad, mida hoiti kantseleis muu hulgas terrorirünnaku tõrjumise tarbeks, varastati lukustatud kapist. Varastatu seas on kuus püstolit Glock 17 ning sajad padrunid. Dagens Juridiki andmeil üritab politsei juhtunu asjaolusid välja selgitada ning praegu asja lehele kommenteerida ei tahtnud.

Relvade kadumaminek avastati mõni nädal tagasi. Ühe allika sõnul näib esialgu, et relvad varastas keegi, kes teadis nende asukohta ette. Samas pole teada, kuidas ta kapi lahti sai ning kuidas tal õnnestus relvadega hoonest minema jalutada.

Leht ei saanud teada, mitmel inimesel oli kapile ligipääs. Hoonet, kust relvad varastati, valvab ettevõte Securitas. Ka tema ei tahtnud juhtunut lehele kommenteerida.

Rootsi on tuntud riigina, kus jõustruktuuride tööd kammitseb oluliselt poliitkorrektsus – nii ei lubata välja tuua kuriteguvuse migratsioonitausta, mis aga ongi massilise seadusetuse taustaks. Oleks naiivne eeldada, et heaoluühiskonnast kuriteomaaks muutunud riigis on kurjadeks muutunud põlisrootslased – tegu on ikkagi sisserändajate integratsioonivaevadega. (STT-BNS-UU)

3 commentsOn Multikultuursest Rootsist on saanud Metsik Lääs – valitsuse kantseleist varastati terroritõrjeks mõeldud tulirelvi ja laskemoona

 • Jüri Kukk

  V-le: möödunud aastal toimus Soomes üle 180 plahvatuse pluss arvukalt tulistamisi. Riik on muutunud vägivaldsuse koldeks. Kui sa ei näe siin seost tulirelvade varastamisega, siis jääb üle ainult kaasa tunda. Aga et pole uudisväärtust? Loe veel kord – varastati valitsuse kantseleist…

 • Avatar

  Kus siin uudisväärtus on üldse? Mis selle uudisega öelda tahetakse? Jääb selgusetuks?
  Üritate näidata, et pagulane varastas või mida täpsemalt? Keegi ei tea siin midagi, uurimine alles käib, aga serveerite, nagu oleks siin pomm plahvatanud. Täiesti nonsenss uudis…

 • Avatar
  Leo Viller

  Pole midagi imestada selle üle, mis Rootsis toimub, kui tuletada meelde , et 1986. aastal mõrvatud Rootsi peaministri Olaf Palme matustel laulsid sealsed sotsialistid laulu nõukogude Punaarmeest

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused