Mustanahaline USA koomik Terrence K Williams naeruvääristab valgete liberaalide enesealandamist

Maailm,
- Updated
©ZP/Scanpix
Koomik Terrence K Williams.

Liberaalses maailmas on alanud kuriteos kahtlustatavana kinni peetud mustanahalise hukkumise järel massiline valgete liberaalide enesealandamine, mis on otsaga ka Eestisse jõudnud.

Kõigil sellega kaasa minevatel eestlastel tasuks minna mustanahalise USA koomiku Terrence K Williamsi Facebooki-lehele, kus too naeruvääristab sellist mõttetut ja lömitavat enesealandamist ja peaaegu et enese mustade orjaks pakkumist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nii leiab sealt video mustade ees põlvitavatest valgetest. Williams küsib: “Miks need valged inimesed paluvad põlvili andestust selle eest, mida nad ei ole teinud? Kas nad elasid 400 aastat tagasi? Nad ei olnud orjapidajad ja need inimesed ei ole orjad! Valge on OK olla, must ka ja nahavärvi pärast ei peaks vabandama. Minevikku on OK meenutada, õppida minevikust, kuid me ei ela minevikus. Keskenduge inimesele, mitte nahavärvile. Ma olen ühtsuse, aga mitte rumaluse poolt!”

Terrence K Williams edastab teisigi videoid sellest, kuidas mustad poode rüüstavad, kuidas vana mustanahaline naine ütleb: “Black Lives Matter, sa valetasid, sa tahtsid poode rüüstada, vajasid raha, hangi töö, lõpeta varastamine!”, kuidas 77-aastane pensionil olev must politseinik nimega David Dorn suri kõnniteel pärast seda, kui teda tulistas St Louisis rüüstaja, ja paljut muud.

Ehk on siit õppida ka neil Eesti noortel artistidel, kes enda FB-tausta mustaks värvisid, aga pole lugenud hukkunud Floydi tausta ega Terrence K Williamsi kommentaare toimuva kohta, samuti lauljannadel Elina Bornil ja Kristel Aaslaiul, kes on enesepiitsutamise teele läinud.

Uute Uudiste kirjakasti saabus samuti kiri ühelt noorelt sallivuslaselt, kes nõudis aru, miks kasutab portaal N-sõna ja milline olevat õigustus selle sõna kasutamisele. See näitab, kuidas Eesti vasakliberaalse ajupesu saanud noortel on Harry Potteri sündroom ehk “See-kelle-nime-ei-tohi-öelda.” Mis aga puutub Uutesse Uudistesse, siis toimetus lihtsalt ei põe poliitkorrektsust, vaid ütleb Lord Voldemorti nime välja.

9 commentsOn Mustanahaline USA koomik Terrence K Williams naeruvääristab valgete liberaalide enesealandamist

 • Avatar

  Pole ta ainukene must kes seda teemat puudutanaud analoogses võtmes – näiteks ka Bill Gosby, Farrakhan jt on samalaadset öelnud.
  Kuid mingil fantastiliselt põhjusel see suur “must mass” kuulab hoopis neid kes karjuvad, et röövi, tapa ja mölla…
  Siin hr Toomepuu ühes teises loos üritas tõestada, et mustade IQ on suht sama kui teistel – miks see külll reaalsuses välja ei paista???

 • Avatar
  Leo Viller

  Taoline ajuvaba lömitamine mõningate turbapeade ( sõnast ” turvas ” , eestikeelne sõna ) poolt tuletab meelde ühte nõukogudeaegset anekdooti ( muide, parem oleks vist kasutada sõna ” turdapea “, sest see kõlab kuidagi inglisepärasemalt ).Anekdoot: 1973. aastal kukutati ja tapeti Tshiilis sõjalise riigipöördega president Salvador Allende ( see tegelane oli muide kahekümnendatel aastatel Saksamaal kommunistist rotfrontlane – terrorist ), mis Nõukogude Liitu väga häiris. Hakkasidki siis lektorid kokkuaetud rahvale rääkima, kuidas USA imperialistid suure Nõukogude Liidu sõbra ära tapsid. Keegi tavakodanik ei saanud aru, kellest jutt käib ja kes ära tapeti ja küsis lektorilt, kellest on juttu. Kõrvalseisev sõber müksab teda ja ütleb: ” Ole vait, loll. Keda oli vaja maha lüüa, see ka maha löödi “

 • Avatar
  Peter Hagen

  Oli aegu, mil flagellantism (enesepiitsutamine) muutus massiliseks. 1349. aastal möllas Saksamaal katk. Ungarist saabunud mustlasnaised rebisid endalt riided seljast ja piitsutasid üksteist vastastikku. Suur katkulaine oli inimesed nii ära hirmutanud, et abi otsiti igast vahendist. Massihüsteeria levis. Tuhanded inimesed ühinesid enesepiitsutajate rongkäikudesse. „Terved flagellantide hordid rändasid risti ja põiki läbi Euroopa. Mehed, naised ja lapsed nüpeldasid üksteist jumala suurimaks auks ja kiituseks,” tähendas keegi kroonik oma ürikus. Elina Born ja Kristel Aaslaid on õigel teel, näidates enesepiitsutamise läbi oma jumalakartlikkust.

 • Avatar

  Meie noored lauljad on ikka nii masendavalt lollid, et iga kord, kui neist keegi midagi ilma lauluüminata oma peaga ütleb, tuleks lausa nutt peale, kui juba eos ei teaks, et ega sealt midagi peale lumehelbekese-sallija roosa ila oodata olegi. Nad ongi enamasti kõik sellised, üks punt, üks maailmavaade. Häbilugu, et peavad end veel eestlasteks. Mis teeb neist eestlase? Multi-kulti punt puha. Laulavadki ju enamasti inglise keeles.

 • Avatar

  …tuleb nagu tuttav ette, nii kuuskümmend aastat tagasi aeti inimesed kokku et nüüd häbimärgistame seda tuumateadlast zahharovi seal venemaal. parteilased muidugi kraaksusid kaasa, teadmata üldse sellest zahharovist ega tema kirjast rahu heaks, peaasi et kätt sai tõsta. Minu küsimus neile noortele lehtsabadele kes tahavad nagu neegritarid olla. Kas te üldse teate sellest intsidendist seal ameerikamaal tõeliselt midagi?

 • Avatar
  Gentle Wolf

  Googeldage ja leiate kerge vaevaga DR JAMES DAVID MANNING PEAB JUTLUST MUSTALE KOGUKONNALE, eestikeelsete subtiitritega.
  Juutuubist on maha võetud kuid mõnes teises kohas veel üleval.
  Inglisekeelset originaali aga on Tuubis oi kui palju ning sealjuures pikemas versioonis.

 • Avatar

  ‘kuriteos kahtlustatavana kinni peetud mustanahalise hukkumise järel’ asemel oleks korrektne kirjuatada ‘kuriteos kahtlustatavane kinni peetud ning politseiniku poolt vahistamise käigus piinaval viisil tapetud mustanahalise hukkumise järel’. See, kes leiab, et see politsenik käitus õieti, on sadist ning ei hooli seadustest.

  • Avatar

   Enne kui midagi piinaval viisil tapmisest sonima hakkad tee endale faktid selgeks:
   George Floyd oli fentanüüliuimas ja hiljutiste metaamfetamiini tunnustega, mis koosmõjul põhjustas talle infarkti.
   Politseinikud üritasid teda 10 minutit autosse saada kuid Floyd hakkas neile vastu, tegemist ei ole tahtliku tapmisega vaid surma põhjustamisega hooletuse tõttu äärmisel juhul, nutune liberast.
   https://heavy.com/news/2020/06/george-floyd-heart-attack-fentanyl/

 • Avatar

  …samuti lauljannadel Elina Bornil ja Kristel Aaslaiul, kes on enesepiitsutamise teele läinud…
  Lauljannad on need naisisendid vaid oma-ja veel mõnede algklassilaste arvates.Nad on nii tähtsusetud, et nende kohta pole terminitki.
  Aga kui sellised tahavad ennast piitsutada, siis tehku seda naturaalselt või peksku teineteist-rumalust tuleb ju kuidagi välja peksta.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused