Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Mustanahaline USA koomik Terrence K Williams naeruvääristab valgete liberaalide enesealandamist

-
03.06.2020
Koomik Terrence K Williams.
© ZP/Scanpix

Liberaalses maailmas on alanud kuriteos kahtlustatavana kinni peetud mustanahalise hukkumise järel massiline valgete liberaalide enesealandamine, mis on otsaga ka Eestisse jõudnud.

Kõigil sellega kaasa minevatel eestlastel tasuks minna mustanahalise USA koomiku Terrence K Williamsi Facebooki-lehele, kus too naeruvääristab sellist mõttetut ja lömitavat enesealandamist ja peaaegu et enese mustade orjaks pakkumist.

Nii leiab sealt video mustade ees põlvitavatest valgetest. Williams küsib: “Miks need valged inimesed paluvad põlvili andestust selle eest, mida nad ei ole teinud? Kas nad elasid 400 aastat tagasi? Nad ei olnud orjapidajad ja need inimesed ei ole orjad! Valge on OK olla, must ka ja nahavärvi pärast ei peaks vabandama. Minevikku on OK meenutada, õppida minevikust, kuid me ei ela minevikus. Keskenduge inimesele, mitte nahavärvile. Ma olen ühtsuse, aga mitte rumaluse poolt!”

Terrence K Williams edastab teisigi videoid sellest, kuidas mustad poode rüüstavad, kuidas vana mustanahaline naine ütleb: “Black Lives Matter, sa valetasid, sa tahtsid poode rüüstada, vajasid raha, hangi töö, lõpeta varastamine!”, kuidas 77-aastane pensionil olev must politseinik nimega David Dorn suri kõnniteel pärast seda, kui teda tulistas St Louisis rüüstaja, ja paljut muud.

Ehk on siit õppida ka neil Eesti noortel artistidel, kes enda FB-tausta mustaks värvisid, aga pole lugenud hukkunud Floydi tausta ega Terrence K Williamsi kommentaare toimuva kohta, samuti lauljannadel Elina Bornil ja Kristel Aaslaiul, kes on enesepiitsutamise teele läinud.

Uute Uudiste kirjakasti saabus samuti kiri ühelt noorelt sallivuslaselt, kes nõudis aru, miks kasutab portaal N-sõna ja milline olevat õigustus selle sõna kasutamisele. See näitab, kuidas Eesti vasakliberaalse ajupesu saanud noortel on Harry Potteri sündroom ehk “See-kelle-nime-ei-tohi-öelda.” Mis aga puutub Uutesse Uudistesse, siis toimetus lihtsalt ei põe poliitkorrektsust, vaid ütleb Lord Voldemorti nime välja.