Nädalavahetusel avaldati meelt immigratsiooni vastu kaheksas Euroopa linnas

Maailm,
- Updated
Freilassing-02

Kui meedia keskendus peamiselt Kölnis laupäeval toimunud PEGIDA meeleavaldusele, toimusid samal ajal veel kaheksas Euroopa linnas immigrantide sissetungi vastased meeleavaldused. Austrias, Belgias, Prantsusmaal ja Saksamaal toimunud protestid olid kõik ajendatud uusaastaööl toimunud massilistest immigrantide seksuaalrünnakutest, teatab The New Observer.

Belgias, Antwerpenis toimus üks kohaliku PEGIDA organisatsiooni esimesi meeleavaldusi. Hendrik Conscience’i väljakul peetud meeleavaldus möödus rahumeelselt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Meeleavaldusel võtsid sõna flaamide rahvusmeelse partei Vlaams Belang esindaja Filip de Winter ja Hollandi PEGIDA juht Edwin Wagensveld. Samuti osales PEGIDA asutaja Lutz Bachmann.

Kõnedes kutsuti üles Belgia piiride sulgemisele ja islami pagendamisele riigist. Välja toodi fakte kolmanda maailma sissetungi poolt kaasa toodud kuritegevuse ja terroriohu kohta.

Saksa-Austria piirilinnas Freilassingis pidas patriootlik Ühe Protsendi liikumine oma järjekordse meeleavalduse “avatud piiride hulluse” vastu.

Meeleavaldajad seadsid sammud piiripunkti, mille kaudu paljud immigrantidest on Saksamaale jõudnud. Oma massiga sulgesid nad sümboolselt piiri mõneks tunniks, teatati liikumise kodulehel.

Prantsusmaal tuli neljas linnas tänavatele Identiteedipõlvkonna (Génération Identitaire) noorteliikumine, et protestida Kölni ja teistesse Euroopa linnadesse “imporditud kuritegevuse” vastu.

Toulouse’is, Flanders Hainaut Artois’s, Nice’is, and Aix-en-Provence’is peetud meeleavaldused said laia toetuse osaliseks, kutsudes üles kurjategijaist immigrante viivitamatult riigist välja saatma ja alustama kõiki mitteeurooplasi puudutava remigratsiooniprogrammiga.

Dresdenis pidas meeleavalduse identitaaride Saksimaa haru ja andis teada oma eelseisvast “kevadpealetungist”, mida organisatsiooni sõnul samuti ajendasid uusaastaöö rünnakud Kölnis. Samal päeval jagati Dresdenis laiali tuhandeid immigratsioonivastaseid lendlehti.

Viimaks pidas osana oma valimiskampaaniast meeleavalduse ka erakond Alternatiiv Saksamaa Jaoks (AfD), kes vaatamata oma ligi 10-protsendilisele toetusele püüab jääda poliitkorrektsuse raamidesse. Meeleavaldus toimus Neubrandenbergi linnas.

Meeleavaldusel teatas Euroopa Parlamendi liige Beatrix Von Storch osalejatele: “Meil on vaja [pagulaste vastuvõtmist] piirata ja meil tuleb Merkelist lahti saada.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused