Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Neomarksismist mõjutatud liberaalne ühiskond kasutab üha enam põhimõtet “eesmärk pühitseb abinõu”

-
09.09.2019
Hetk abordivastaselt miitingult Kostariikas, San Joses.
© Reuters/Scanpix

Möödunud nädal tõi endaga kaasa üsnagi võikaid uudiseid sellest, mida kavatseb liberaalne maailm ette võtta kliimamuutuste ärahoidmiseks ja kontrolli saavutamiseks rahvastikuprotsesside üle.

USA senaator Bernie Sanders rääkis hiljuti CNNi kliimamuutustele pühendatud saates, et selle kõige olulisemaks meetmeks peaks rahvaarvu piiramisel olema abort. Tema sõnul on maailmas praegu tegemist jätkusuutmatu olukorraga ja ta nõudis, et valitsus võtaks laste saamise oma kontrolli alla.

Tegemist on uusliberaalidele omase väärastunud mõtlemisega. Isegi kui võtta aluseks, et sellised inimesed pole enam võimelised mõtlema eetilisest ja moraalsest aspektist ehk nägema abordis sündimata elu tapmist, ei võta nad isegi nõuks tõhustada pereplaneerimise selgitustööd, propageerida kaitsevahendeid ja kehtestada kasvõi Hiina moel lubatud laste arvu, selle asemel aga kavatsevad turgutada aborditööstust.

Vägistamiste tagajärjel tekkinud soovimatu rasestumise ja meditsiini sekkumist nõudvate abortide osatähtsus on väike – peamine osa on ju “tööõnnetused”. Selle asemel, et propageerida kaitstud seksi, propageeritakse aborte, mis aga tähendavad karmi üleelamist ka naistele. Normaalse rasestumise ärahoidmise asemel soovitatakse üha enam tärkava elu väljakaapimist naise organismist.

Nüüd siis tahetakse abordid lülitada ka rahvastiku plahvatusliku kasvu tõkestamise kavasse – seal ees juba ees olemas homoseksualismi kui elupuu kuivanud oksa pikaaegne ülistamine. Liberid lähenevad üha enam fašistidele – ka natsi-Saksamaal kasutati aborti “mittevajalike” inimeste sündimise ennetamise vahendina. Inimlikkus kaob ka tänases maailmas südametest, asemele tuleb pseudohumanism.

Kui aga kaasa minna liberite inimhävitamise ideedega, siis võiks ju esmalt taastada surmanuhtlus neile täiskasvanutele, kes on teadlikult võtnud elu teistelt, sageli ka paljudelt. Need inimesed on inimkonna saast, aga mitte eostatud, kuid sündimata lapsed. Enne kui võtta rahvastiku arvu reguleerimisel abiks abordid, tuleks uuesti kasutusele võtta surmanuhtlus, et vanglatest kaoks maksumaksja rahakotilt sellised jätised, nagu on Eestis kinnipeetav Juri Ustimenko.

Jätkates liberaalide inimkonna kärpimise soovidega, siis mis keelab neil inimeste arvukust reguleerida näiteks relvatööstuse abiga – tarnige aga Kongo DV, Kesk-Aafrika, Somaali ja teiste sõdivate riikide osapooltele relvi, alates matšeetedest kuni täppisdroonideni, ja miljardi elanikuga Aafrika lahendab ise oma ülerahvastatuse. Tundub ebahumaanne? Aga kui abort kedagi ei loksuta, siis miks peaks seda tegema üks džunglisõda koos peaderaiumisega? Lääneriigid kutsuvad ju koju isegi oma kodakondsusega ISIS-e kõrilõikajaid.

Kliimavõitluses, rahvastiku piiramises ja paljus muus lähevad liberaalse ühiskonna põhimõtted aina enam üle põhimõttele “Eesmärk pühendab abinõu”.