Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

On alanud Venemaa poolt hõivatud Ukraina alade aktiivne koloniseerimine

-
27.05.2022

Ukraina president lubas, et järgmine Eurovisiooni lauluvõistlus toimub Mariupolis, mis saab tolleks ajaks vabastatud  ja uuesti üles ehitatud.

Kuid Sankt-Peterburgi populaarne uudisteportaal Fontanka teatab täna, et nendele mitmelt ametiisikult laekunud informatsiooni kohaselt on linnale alluvates organisatsioonides alanud inimeste ja tehnika valimine ning brigaadide komplekteerimine Mariupolisse saatmise eesmärgil, kus neevalinlased hakkavad taastama purukspommitatud linna.

Sellest, et Sankt-Peterburg võtab šefluse Mariupoli Oktoobri rajooni üle, teatas Neevalinna kuberner Aleksandr Beglov. Tema pressiteenistus kuulutas 24. mail Peterburgi ja Mariupoli sõprus- ehk vennaslinnadeks. Asi sai otsustatud kuberneri ja „DNR“-i pealiku Deniss Pušilini ning Mariupoli administratsiooni „juhi“ Konstantin Iššenko vaheliste telefonikõneluste tulemusena.

Enne seda teatas Venemaa regioonide vahel „endiste Ukraina linnade“ üle šeffluse jaotamisest Putini presidendiadministratsiooni aseülem Sergei Kirijenko.

Portaal Fontanka kogub praegu anonüümsuse alusel andmeid ja dokumente selle kohta, kuidas toimub inimeste värbamine Peterburgi organisatsioonides ja mis tingimusi pakutakse nendele, kes on valmis minema koloniseerima Mariupolit.

Seda protsessi hakatakse rahastama Sankt-Peterburgi linnaeelarvest.

Okupeeritud Ukraina linnade jaotamisest Venemaa regioonide vahel ei võtnud osa vaid Hakassia, kuna probleem seisneb selles, et selle juht ei kuulu Jedinaja Rossija ridadesse.

On juba teada, et Moskva linn hakkab kureerima (koloniseerima) Donetski ja Luganski, Sverdlovi oblast aga Makejevkat. Leningradi oblast sai endale Jenakijevo linna, kuhu saadab ja seadistab seal näiteks moodul asfalditehase, toob sinna prügiveo masinad, ekskavaatorid, laadurid, tarnib igasuguseid ehitusmaterjale, armatuuri, eterniiti, tsementi, naelu, torusid jne. Ehk kõike, mida Leningradi oblastis on tõenäoliselt ülearu.

Sõda pole veel lõppenud, aga koloniseerimine juba käib.

Ei imestaks, kui ka Saksamaa, Macroni Prantsusmaa ja muu euromultikulti panevad sellele protsessile varsti õla alla.

Ivan Makarov