Päevavalgele ilmus USA vasakäärmusliku presidendikandidaadi Joe Bideni järjekordne vale tema poja Ukraina-afääri osas

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Korruptiivne Bidenite pesakond Hunter ja Joe Bidenid.

New York Posti valduses on e-kiri, millest selgub, et demokraatide presidendikandidaat Joe Biden valetas, kui kinnitas, et ei ole kunagi rääkinud oma pojaga tolle välismaistest ärisuhetest.

E-kiri kuupäevaga 17. aprill 2015 viitab tollase asepresidendi Joe Bideni kohtumisele Ukraina energiaettevõtte Burisma juhatuse nõuniku Vadim Požarskiga. Hunter Biden istus samal ajal Burisma juhatuses ja talle maksti selle eest 50 000 dollarit kuus. Seda hoolimata tõsiasjast, et Hunter ei ole energiavaldkonna spetsialist ega oska ühtki Ukrainas kõneldavat keelt.

E-kirja kuupäev on väga oluline, sest kohtumine Požarski ja tollase asepresidendi vahel toimus kaheksa kuud enne seda, kui Biden ähvardas hoida kinni USA abi Ukrainale, juhul kui Ukraina president ei vallanda tol hetkel ametis olnud Ukraina peaprokuröri. Prokurör oli nimelt hakanud liiga innukalt tegelema Burisma asjadega. Ta vallandati ning Burismaga seotud uurimine lõpetati.

2018. aastal kiitles Biden välissuhete nõukogus: „Ma vaatasin neile otsa ja ütlesin: ma lahkun kuue tunni pärast. Kui prokurör ei ole vallandatud, siis te raha ei saa. Noh, pagan. Ta vallandati.“

Požarski saadetud paljastavas e-kirjas seisab aga: „Hea Hunter, tänan kutse eest [Washington] DC-sse ja võimaluse eest kohtuda su isaga ning veeta koos aega. See on tõesti au ja rõõm.“

Ent see e-kiri ei ole esimene tõend Joe Bideni valetamise kohta. Möödunud aasta lõpus jõudis avalikkuseni foto, kus Joe Biden mängib golfi koos Hunter Bideni ja Devon Archeriga, veel ühe Burisma juhatuse liikmega. Foto oli tehtud 2014. aasta aprillis, ajal, mil Biden oli USA asepresident.

Skeem on üsna ilmne. Burisma võtab Hunteri oma juhatuse liikmeks, maksab talle 50 000 dollarit kuus (ehkki Hunter ei ole selles valdkonnas pädev ega oska keelt). Ent selle raha maksmine tasus end igati ära. Nii saadi otsene ligipääs Ameerika Ühendriikide asepresidendile, mehele, kes rahumeeli ähvardas Ukraina presidenti, et too peab vallandama Burisma juhtumiga tegeleva kõrge prokuröri. Ja Biden ise on seda oma sõnadega kinnitanud.

New York Posti väitel avastati e-kirjad ühest veekahjustusi saanud McBook Pro sülearvutist, mis oli toodud parandusse Bideni koduosariigis Delaware’is 2019. aasta aprillis. Keegi sülearvutile enam järgi ei tulnud.

Lisaks e-kirjadele ja fotodele on sülearvutis mitu video kanepit suitsetavast ja tundmatu naisega seksivast Hunterist. Sülearvutil oli Beau Biden Foundationi kleeps. Arvutis leiduvate videote, dokumentide ja fotode järgi jääb mulje, et tegemist on Hunter Bideni sülearvutiga. FBI konfiskeeris arvuti detsembris, kuid parandustöökoja omanik tegi enne endale kõvakettast koopia.

Allikas: Breitbart

Täiendatud uudisega: Facebook ja Twitter blokeerisid ette hoiatamata lingid ajalehe New York Post artiklile, mis paljastas demokraatide presidendikandidaadi Joe Bideni ja tema poja väidetavalt korruptiivset Ukrainaga seotud tegevust.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused