Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Pakistani moslemimaffia kõrvaldab Suurbritannias juba ka poliitilisi vastaseid ja seda rassismivastaste toel

-
26.07.2018
Moslemid tunnevad ennast Suurbritannias juba peremeestena.
© AFP/Scanpix

ERR vahendab üht mõtlemapanevat lugu ajalehest The Times, mis näitab eredalt moslemibandede ja nn antirassistide koostööd.

Briti parlamendisaadik Sarah Champion sai tapmisähvardusi pärast seda, kui ta mõistis hukka kohalikke tüdrukuid seksuaalselt ahistavate Briti pakistanlaste jõukude tegevuse. Politsei tugevdas seepeale Championi julgeolekut.

Rotherhami vasakliberaalid süüdistasid Sarah Championi rassismis, kuna ta rõhutas linna tabanud seksuaalse ahistamise skandaaliga seotud inimeste etnilist päritolu, vahendas The Times.

Championi-vastast kriitikat veab nn rassilise õigluse eest võitlev heategevusorganisatsioon,  mille peamine rahastaja on Joseph Rowntree fond, mida 2015. aastal kritiseeriti selle eest, et ta andis üle 300 000 naela inimõiguste grupile, kes kirjeldas Džihaadi-Johni nime all tuntud ISIS-e mõrvarit Mohammed Emwazit “kauni noore mehena”.

Championi sõprade hinnangul püüavad vasakäärmuslikud aktivistid ja linna Pakistani kogukonna juhtivad liikmed hävitada naise mainet. Väidetavalt tahavad nad, et Championi asemele läheks parlamenti Rotherhami volikogu moslemist liige, kui naine peaks oma kohast loobuma või ta sellelt kohalt tagasi kutsutakse.

Rotherham sai rahvusvahelist tähelepanu 2014. aastal, kui sõltumatu uuring leidis, et viimase 16 aasta jooksul on meeste organiseeritud rühmitused seksuaalselt ahistanud vähemalt 1400 kohalikku tüdrukut. Enamik ohvritest olid valgenahalised ning pea kõik ahistajad olid väidetavalt Pakistani päritolu.

Pinged suurenesid eelmise aasta augustis, kui Champion ütles ajalehele The Sun, et Suurbritannial on probleem Pakistanist pärit meestega, kes vägistavad ja kuritarvitavad valgenahalisi tüdrukuid.

Champion palus Rotherhami Pakistani kogukonna ees andeks selle eest, kui tahtmatult oma sõnadega kellelegi haiget tegi või vaenulikku reaktsiooni põhjustas.

Kogu selle loo juures on eriline see tüüpiline vasakliberaalide käekiri, mis näeb ette inimeste maine hävitamist. Pakistanlased ilmselt lihtsalt tapaksid Championi, sest neid ei hoia kuritegude ees miski tagasi – seda tõestas ka Charlie Hebdo juhtum. Eurooplaste rassismivastased, inimõiguslaste või vasakpoolsete organisatsioonid tegutsevad märksa rafineeritumalt – neile on esmatähtis inimese moraalne ja ühiskondlik hävitamine, hingeliste piinade valmistamine, mis on otseste mõrvarite kavatsustest veelgi julmem.

Parlamendisaadiku andekspalumine on täiesti mõttetu, sest vasakliberaalid ei andesta mingil juhul, neile on tähtsam saada inimeselt kätte enesealandamine, hävitatakse ta aga nagunii. Ega ka Eestis polnud Reinsalu juhtumi puhul naisõiguslastele tähtis justiitsministri vabandus, vaid tema alandamine ja hävitamine, millest päästis mehe poliitiline olukord, mis takistas tema lõplikku põrmupaiskamist.

Mis aga puutub Suurbritanniasse, siis seal on islam juba poliitilist võimu üle võtmas ning seda täiesti demokraatlikul viisil ja marksistidest leiboristide toel. Sellesama Pakistani maffia paljastamise eest sotsiaalmeedias hävitati ka noor liberaalist ajakirjanik Tommy Robinson, kes mõisteti briti kohtu poolt süüdi islamofoobias ja paigutati vanglasse, mis on moslemimaffia kontrolli all.

Pakistani juurtega on ka Londoni linnapea Sadiq Khan. Endine Londoni linnapea Boris Johnson nimetas praeguse meeri Sadiq Khani tehtut haletsusväärseks, kuna pakistanlase võimuloleku ajal on kuritegevuse näitajad lakke tõusnud.

Johnson rääkis väljaandele The Telegraph: “Ta süüdistab minu ajal toimunud rahastamist, tooride valtsust, ühiskonda, ainult mitte iseennast, kuigi tema ülesandeks on tagada londonlaste turvalisus. See on haletsusväärne tulemus. ”

Boris Johnson ütleb, et tema ajal rahulikuna toiminud linn on muutunud sõjatandriks. Sadiqi Londoni “lahutamatuks osaks” muutunud kallaletungid, pussitamised ja tulistamised.

Sadiq Khani ajal on elavdatud immigrantide pääsemist Londonisse, mošeede ehitamist ja kristliku briti ühiskonna väljatõrjumist pealinnast. Leiboristide ridades võimule pääsenud Pakistani juurtega mees on ka Brexiti äge vastane.

Allikad: ERR, Voice of Europe, The Times